Nightmare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» След няколко дни. В офиса.
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyСря Юли 30, 2014 12:09 am by Вишъс

» Понеделник. В офиса!
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyПон Ное 04, 2013 7:47 pm by Вишъс

» Преди няколко седмици
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyПет Авг 30, 2013 6:38 am by Jack Rourke

» Ето го и спамът!
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyСъб Авг 10, 2013 2:20 pm by Alisia

» Тайното местенце на Тони
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 9:53 pm by Dealer

» Стаята на Сторм.
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyНед Юни 16, 2013 3:17 am by Rachel ❤

» "impossible" love
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 9:48 pm by Dealer

» Demon's don't love.
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 9:32 pm by Rachel ❤

» Кухнята...
Понеделник. В офиса! - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 9:25 pm by Rachel ❤


Понеделник. В офиса!

2 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Чет Юни 06, 2013 10:45 am

First topic message reminder :

Станах бавно от малкото си легло. Огледах малкият си апартамент и щом погледнах часовника, които показваше 05:00 в онези гадни електронни цифри, които бяха разделени на малки прави линии просто не знаех какво да кажа на главата си, която имаше нужда от още сън. Бавно се изправих. Бях облечен в широка тениска и спортен панталон. Онзи от приятните на допир. Отидох до гардероба и ги свалих. Сгънах ги подобаващо и ги сложих в отсега за домашно облекло. Влязох в банята и си взех един бърз душ без да си играя с тялото си и без да обръщам внимание на сутрешната си възбуда. Просто си помислих колко ли много документация ще имам днес и тя сама спадна. Излязох от банята, като подсуших тялото си в халата, които ме покриваше. Избърсах се без да оставям и капка по себе си. Обух си боксерки, а след това и познатия на всички в офиса мой черен костюм. Бялата риза под него изпъкваше, а черната вратовръзка върху нея още повече. Огледах се в огледалото. Вчера се избръснах, а тя отново започваше да набъбва. Тази брада можеше да ме съсипе. Поклатих глава, прекарах ръка през косата си и тръгнах към изхода от апартаментчето си. Погледнах краката си обути в бели чорапи и ги скрих в черните лачени обувки. Наведох се и завързах вързанките им, а след това излязох. Слязох на паркинга, където ме чакаше малката ми Тойота Приус. Запалих я и потеглих с екологичната си кола към офис сградите. Щом стигнах там се отправих към офиса си. Поздравих всички, взех си кафе от машината и след това влязох в малката си стая, която се водеше за работното ми място. Настаних се удобно на коженият си стол. Отпих от кафето си, оставих куфарчето, което носех със себе си в другият край на масата. Точно щях да се съсредоточа над първият документ, които се намираше на купчината пред мен, когато усетих нещо. Вдигнах погледа си от белия лист, изпълнен с печатни букви и тогава видях...
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down


Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Сря Юни 12, 2013 1:57 pm

Понеделник. В офиса! - Page 2 Tumblr_inline_mmv1mo1ZMz1qz4rgp


Ви отново бе учудил Джейн. Тя не беше свикнала с толкова невинно и наивно отношение като неговото. Сякаш обучаваше дете как да живее порочно. Беше дори забавно по един странен начин. Края на плътните й червени устни се повдигна, оформяйки една дяволита усмивка и тя кимна в съгласие. Влезе в червеното си порше Cayenne  заставайки зад волана и зачака той да мине от другата страна на колата. Докато той я заобикаляше тя намести огледалото си и си сложи нов пласт от кърваво червеното си червило, под което проблясваха белите й зъбки. Усмихна се доволно на огледалото и отново го намести по правилния начин, след което погледна мъжа до себе си. 
Червенокоската го обходи с един палав поглед, като не пропусна да забележи отново незадоволения му член. Спомни си за случката по- рано и тялото му, което бе създадено само за подобен грях. За несвърващи забавления...Отново и отново... 
Твърде много се беше размечтала. Но усещаше топлите вълни, които заливаха тялото й отново. 
Усмивката й стана по-широка и извърна поглед от тялото му, преди да беше направила нещо против плановете си. 
Запали двигателя на мощния джип и радиото й се пусна, изпълвайки купето с приятна музика. Излязоха от гаража и потеглиха към небостъргача в центъра на града, където беше и апартаментът й.
- За какво си мислиш? - поинтересува се тя, потропвайки с пръсти по волана.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Сря Юни 12, 2013 2:15 pm

Докато се чудех дали да тръгна след нея с моята кола или просто да се кача в нейната поклатих глава и тръгнах към мястото за пътник. Щом отворих вратата и се настаних видях как тя наглася огледалото си отново в нормален вид, а устните и бяха отново ярко червени. Издишах объркано и завъртях тялото си в другата посока. Ръката ми се протегна и хванах колана, като го дръпнах, но усетих че заседна. Отпуснах го леко и отново внимателно го задърпах, като накрая го закопчах. Щом очите ми погледнаха Джейн видях как тя гледа към панталона ми. Опитах се да прикрия възбудата си, като чух въпроса й. Тогава се съсредоточих. За какво мислех. Беше ме срам от това, което тя вижда, от това че ме вижда слаб, но от друга страна.. исках да е така. Да знае, че ме влудява. Зачаках след този въпрос да видя следващите й мисли. Да видя как ме влудява със желанията си за секс, но не. Тя просто ме питаше, както би направил един нормален приятел:
-Ами.. чудя се какви ли картини се въртят в главата ти. Любопитствам за това, какво си представяш, докато ме гледаш така.. възбуден и.. жалък.. чудя се дали те отвращавам или те възбуждам в това свое положение - след тези думи той осъзна, че ги е казал на глас. Погледна я и с една немощна усмивка на лицето каза:
-Мисля си.. защо толкова много желая да оставиш следи по тялото ми с това свое червило.. и болката в.. - посочи пениса си с ръце и продължи:
-.. в това ме кара да искам да я премахна, но не знам как.. пречи ми на мислите ми! - след тези думи я погледна и попита:
-А ти? За какво.. си мислиш? - зачака отговора й. Не само се интересуваше.. искаше да знае мислите й.. искаше да я опознае повече, но се страхуваше да не започне да се привързва..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Сря Юни 12, 2013 3:05 pm

Понеделник. В офиса! - Page 2 Tumblr_ml6cozvKjn1rs8nyuo1_500


Очакваше тези резултати. Джейн беше сигурна, че този път ще събуди в него и най- тъмните му, диви желания за секс и поквара, но...толкова скоро? Дори тя бе изненадана от него, но като се замисли човек тялото му не е изпитвало такова удоволствие... Ами никога. Вечност май беше достатъчна дума. 
Усмихна се самодоволно и превключи скоростта на по-горна и настъпи педала за газта още повече.
- Не си жалък. Свикнала съм мъжете да ме желаят. Това е в същността ми. Възбужда ме. - обясни тя със сладкото си гласче. Пусна вълните, които се бунтуваха в нея към него, за да му покаже какво точно изпитваше. 
- Но мисля, че за днес те тормозих достатъчно. Имам да си отмъщавам от предния път, когато не ми пусна, така че не си мисли, че ще се отървеш само с един ден желание. - допълни след малко и си взе емоциите обратно. Хвърли му бегъл поглед само, за да се убеди, че мъжеството му отново е готово за нейното докосване и се подсмихна. Намигна му игриво и отново смени скоростта. 
- А за какво си мисля аз... Страстта, похотта...това са моята същност, така че сексуалните ми фантазии не са нещо ново, научих се да ги контролирам, за да не ми пречат, но ако започна да ти споделям всичко, което е в главата ми няма да можеш да издържиш и минута повече с дрехите си, така че е по- добре да не знаеш. Но можеш да бъдеш сигурен, че ще се будиш от такива.. - продължи да говори тя също така сладко и спокойно, държейки погледа си върху пътя.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Сря Юни 12, 2013 3:24 pm

Когато тя прати вълните си към мен, като ми показа колко е възбудена едва се държах. Исках просто да извадя онова нещо в панталона си и да го търкам, да прокарвам ръка по него, докато мисля за нея, но.. не трябваше или поне.. не още.. Усещаше колко е неприятно. Надървен и притиснат от боксерките пениса му се чувстваше, като някой двуметров тип заврян в малка кутия. Не можеше да издържи. Плата на боксерките ми се отъркваше гадно в пениса ми при всяко едно мое движение. Отпуснах се на седалката. Утре сто процента щях да отида на работа без бельо.. ако трябва бих отишъл и без панталони. Прокарах ръката си по панталона си и се опитах да наместя достойнството си в десния крачол. Беше толкова неудобно и.. притеснително. Преглътнах шумно и погледнах към Джейн. Умирах от желание да видя мислите й, да видя какво би ми сторила.. да не мога да спя от мисли за нея щеше да е по-приятно от това да не мога да спя от мисли за доброто и злото. Преглътнах тежко и й казах:
-Искам... - не знаех как да се изразя, но когато видях любопитството в очите й допълних:
-Искам отново да изпитам онова.. - тя сякаш стоеше и чакаше да кажа какво:

-Сещаш се.. онова.. - но по погледа й разбирах, че тя ще се почувства приятно от това само да изрека думата:
-Искам отново да изпитам оргазъм.. - след тези думи наклоних глава засрамен от думите си. Дори нормалните мъже не говореха така пред жени, а аз говорех така пред нея.. дали беше правилно.. как ли щеше да го приеме.. Как го приемах аз.. исках го.. наистина исках отново да усетя онова чувство, което кара тялото ми да настръхне и от малкия ми приятел се отделя семенна течност.. желаех да се освободя от напрежението, но щом премислих нещата:
-Аз.. не.. а.. объркан съм.. - какви ги говорех.. дори аз самият не знаех как да се опитам да се въздържа от това.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Сря Юни 12, 2013 4:00 pm

Поредната усмивка от нейна страна. Беше сигурна, че той го иска. Тя също копнееше. Усещаше влажността по бельото си, усещаше колко готова и гладна е за приключения с него. Тялото й тръпнеше за ново сексуално приключение, желаеше успокоение отново, но щеше да го получи едва след като се раздели с него. 
След като не може да утоли глада си с него, заради ината си и отмъщението си...О, онзи съсед щеше да го отнесе със сигурност. 
- Съжалявам, не беше ли олицетворение на целомъдрието, любов моя? - попита тя съвсем нехайно и се засмя. 
Със силата на мисълта си намали малко музиката и махна колана му. 
- Отпусни се и се наслади на една малка магия. Можеш да се докосваш ако искаш, но без да се събличаш. Колата е току що- купена. - предупреди го тя и отново пусна от своите емоции. Те се разляха из цялото купе, правейки въздуха задушен и изпълнен с аромата на секс, желание и страст. 
Започна да си представя различни неща и да му ги праща веднага, докато все още си ги мислеше. Добре, че беше на толкова хилядолетия и дарбата й не й пречеше на шофирането.
Представи си как спира колата някъде отстрани...
*
Тя го погледна със един поглед изпълнен с желание, а широката й усмивка озаряваше лицето й, правейки изражението й още по- перверзно. Бавно започна да сваля копчетата на ризата си, докато не се показаха пищните й гърди, едва задържащи се от дантеления сутиен. Тя набра полата си, като впиваше пръсти в бедрата си бавно и чувствено. Откопча ризата му и панталоните му, полагайки малко мислен труд и скоро единия й крак се преметна през неговите. Устните й бяха на сантиметри от неговите, а гърдите й вече бяха долепени до неговите, отърквайки се съблазняващо. Нежността между краката й бе силно притисната в неговия приятел. Тялото й потръпваше силно от възбудата й, докато ръцете й вече бяха обвити около раменете му. 
Устните му докоснаха врата й, при което от нейните се изплъзна силен стон и продължи да се извива, докато всяка частица от прелестите й се отъркваха в тялото му. 
- Искам те...Силно, грубо... не ме щади.. - измънка тя до ушето му и го захапа силно, докато ръката й се провря между телата им. Отмести бельото си и потърка леко женствеността си, при което гърба й се изви под формата на арка, още по- близо към неговото. Отново изстена силно и се намести точно срещу върха му. Беше толкова влажна, очакваше го, приканваше го, съблазняваше го, шептейки му тихо до ушето и въздишайки, при което дъха й галеше кожата му. Устните й се впиха в неговите, а тялото й рязко се притисна надолу към неговото, карайки го да потъне дълбоко в нея.. 
*
- Пристигнахме, любовнико. - гласът й го изкара от унисона му и дръпна ръчната спирачка, след което изгаси акумулатора. Погледна към него и му се усмихна невинно. Това беше само малка част от това, което можеше и щеше да му причини..
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Сря Юни 12, 2013 4:23 pm

Той усети как колата го отпусна и чу нежният и глас. Затвори очи и щом ги затвори видя как колата спира. Джейн започна да се съблича и перфектните й гърди се показаха на показ. Тя повдигна полата си и просто го възседна. 

***

Докато си представяше това сакото и ризата му се разкопчаха и на показ изскочи мускулестото му тяло. Той плъзна ръцете си по него, като си представяше как гърдите на Джейн се притискат в неговите..

***

Тя започна да го дразни. Започна да се отърква в малкия му приятел, а това го влудяваше. Просто едва се задържаше на едно място. Извиваше се бавно и нежно, а докосването на влажните й устни в пениса му го влудяваше, дори и да беше само през платът.

***

А реално едната му ръка се спусна надолу от гърдите му, а другата докосваше вратът му. Вратовръзката, която беше перфектно стегната сега се намираше някъде из колата й. Той разкопча бавно панталона си и леко го смъкна, но съзнанието му не беше забравило това, което му каза. Да не се съблича, защото колата е чистена, за това и ръката му просто влезе под боксерките му. Обхвана пениса му и започна да се движи нагоре надолу. Все едно Джейн се движеше по него, но не беше така.

***


Наближаваше и финала на приятното й представление. Тя го подлудяваше само с мисли, а какво ли щеше да е ако го правеше наистина. И точно, когато тя се повдигна и рязко се спусна надолу, навлизащ в нея той усети как тялото му получава оргазъм.. Той стигна до приятният финал..

***

Направи го и в реалния живот. Когато тя му проговори и го изкара от света на мечтите той се огледа. Беше се разсъблякъл, ръката му беше в боксерките му, които бяха изцапани със течност. Бавно извади ръката си от там и видя, че и тя е покрита с нея. Дишаше тежко и.. не знаеше какво е правил. Погледна бавно към Джейн и тъкмо щеше да попита "Ти как.. " когато просто замлъкна. Чувстваше се освободен. Дори само за малко можеше да подиша спокойно, но сега.. какво щеше да прави. Стоеше изцапан пред нея и преглътна. Това беше лошо. Дали се панираше или просто наистина не знаеше какво да направи.. опита се да изглежда сериозен и щом видя как тя го гледа доволно каза:
-Аз.. а.. да.. стигнахме.. - бавно хвана панталона си и се опита да го закопчае. Тези дрехи едва ли щяха да отидат на химическо. По-скоро щеше да излъже че ги е изгорил и да ги скрие някъде. Бавно слезе от колата и се опита да върви леко разкрачен, защото усещаше колко е лепкав там долу. Сега имаше нужда от душ.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Нед Юни 16, 2013 9:53 pm

През паркинга се движеха значително бързо. 
Джейн и  гостът й побързаха да се качат в асансьора. Металните врати се затвориха, а тя спря да го тормози с фантазиите си.
- Няма да ти го причинявам до края на вечерта, но ти си си виновен, все пак... другия път ще разбереш как се говори с дама. - каза съвсем спокойно тя, докато натискаше бутона за нейния етаж. 
Когато вратите отново се отвориха те прекрачиха прага и влязоха навътре към апартамента. Беше много изискан, но тя се спря пред него на няколко крачки.
- Банята е на там. Втората врата в дясно.  Можеш да си вземеш кърпи от закачалките по стените - големи и чисти са, така че която ти хареса. - инструктира го тя и след малко му обърна гръб, за да стигне до напитките. Наля си едно силно бренди и хвърли поглед към полу- голия мъж. -  На теб какво ти се пие? - попита все пак тя мъжът, който още се оглеждаше и се чудеше  на къде да хване. 
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Нед Юни 16, 2013 10:03 pm

Понеделник. В офиса! - Page 2 SPN-SamTowel1Wallpaper1



Вишъс се озова в апартамента й. Чувстваше се кофти, че прави това пред нея, но тя не участва. Дори не разбра как тя си игра с него, но всичко беше толкова приятно. Когато му каза къде е банята я погледна и видя, че тя си наля питие:
-Ами.. а... като твоето! - дори не знаеше как да ги нарича по имена, а след това закрачи към банята. Влезе вътре и първо изми ръцете си. След това свали панталона си, които беше чист, но боксерките му бяха полепнали по него. Той свали и тях и се зачуди къде да ги сложи. Просто ги постави под струята на мивката и се зае да ги измива. Накрая свали ризата и сакото си и заедно с панталона ги остави на един рафт от страни. Погледна се в огледалото и си каза:
-Не мисли за това! - но когато затвори очи тя веднага изникна в съзнанието му. Той отвори клепачи рязко и си пусна вода. Душа започна да тече, а парата да се вдига. Той се настани под топлият душ и просто застана с гръб към него. Струята се биеше в гърба му, а той изпита нужда. Усети нужда да прави нещо палаво. Знаеше, че тя ще го усети и той дори не прикри вълните си от възбуда, когато ръката му обхвана пениса. Бавно се задвижи по него, като освободи главичката му и я показа на показ. Започна да движи по дължината на достойнството му, докато в ума му се появи образ. Той стоеше в банята, а тя беше на колене пред него. Устните й се плъзнаха по пениса му, а ярко червеното й червило остави следа. Тя се движеше по-бързо и по-бързо, а ръката ми забързваше заедно с образа. Усещаше края си и след като стисна силно, ръката му се притисна към тялото му и спермата се отдели за пореден път от тялото му си представи тя как се притиска към него, поема целият му пенис и гълта всичко. Отвори очи и издиша рязко, като видя бялата течност да се стича в канала. След това бавно се изкъпа, докато дишаше тежко и щом излезе обви тялото си в кърпа. Излезе от банята, като вдигна поглед и я видя.. пред него..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Пон Юни 17, 2013 11:18 am

Ах, този мръсник. Не беше честно да прави секс без нея, при това под душа. И това ми било целомъдреност. Бедната душа сякаш просто чакаше някой да му покаже удоволствието. Джейн разби ежедневието му, градено с векове само за ден. Тя беше доволна от това, но той едва ли беше наред с нервите и принципите си.
И все пак тя се самонаказваше. Можеше да надзърне в главата му и да види най- съкровените му перверзни мечти, можеше да усети желанието и възбудата, които разпръскваше около себе си. Въздействаше и на нея, караше приятните тръпки да лазят по тялото й, а нежното място между краката й отново беше готово да бъде превзето и задоволено. 
Тръпнеща от желанието си, Джейн изруга на ум ината си, заради който бе решила да измъчва Вишъс и отказваше да му се нахвърли на момента. Изпи на екс брендито си и взе две чаши за червено вино - както беше обещала. 
Когато той излезе от банята от костюма му нямаше и следа...Само мокро горещо тяло, изваяно специално за грях. Специално за ръцете й, които потрепваха от желание да го докоснат и да го предизвикат да задоволи желанието й. Вече можеше да си представи как това тяло я притиска някъде... На някой от големите френски прозорци, на стената...Боже, колко бързо щеше да се предаде тя.
Червенокоската поклати глава, за да отпрати тези мисли и облиза устните си старателно, след което прехапа долната си. 
Приближи се към него, вече освободила се от високите токчета. Беше много по- ниска от него, но грацията в плавните й движения продължаваше да струи от нея. 
- Заповядай. Червено вино. - каза тя и му се усмихна чаровно, след като му връчи чашата, след което се завъртя на пръсти и тръгна към хола, където настани секси дупето си на дивана. 
- Ако искаш да се облечеш отново можеш да използваш някоя от стаите. Ако искаш си остани и така, няма никой друг освен мен, теб и Вертемнус. - изчурулика тя със сладкия си глас и в този момент се появи нейния любимец, явно чул името си. Тя му се усмихна и протегна ръка към него, докато отпиваше от виното си. Той веднага се приближи до нея и се нагоди под нежните й ласки. Седна послушно в краката й и подпря глава на коляното си, а тя го погали, доволна от маниерите му.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Пон Юни 17, 2013 11:29 am

Вишъс беше успокоил нервите си и това между краката си, но усещаше тези на Джейн. Сякаш тя се въздържаше от нещо. Закрачи бавно, като се доближи до нея. Чукна леко чашата си в нейната и кънтящият звук се разпространи из стаята. Погледна животинчето, което си беше направо хищник, които просто се излегна пред нея. Явно показващ на Вишъс, че е неин пазач. Голото тяло се наведе и кърпата, която го покриваше се скъна в коленете, а той премина с ръка по красивото животно и се усмихна:
-Колко си красив и излъчващ величие! - бавно се изправи и пред погледа на Джейн се намираше кърпа, красивите извивки на мъжко тяло и накрая леко усмихнато лице. Ръката на Ви се спусна към косата му и премина през нея. Погледна към Джейн и й каза:
-Ами...а.. да пием за приятната.. вечер? - не знаеше какво да каже и не вдигаше тостове, но сега се опита да е изискан. Отпи от виното и се надяваше тялото му да не я привлича, защото в момента дрехите не му помагаха. Настани се до нея на дивана и попита:
-Ами..а.. ще сме само двамата, така ли? - и я погледна с едно любопитство в очите.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Пон Юни 17, 2013 12:29 pm

Джейн не откъсваше поглед от него. Можеше да си представи вече езика й, който пълзеше по тези коремни мускули. 
''Стига, момиче! Съседа е тук, само той да си тръгне.'' успокои се тя и въздъхна тихо, след което погледна към зеленикавите му очи. Прокара пръстите си през червените си къдрици, за да ги намести и кръстоса кракa. 
Докосна чашата си с неговата, кимайки леко и отпи отново.
- Дам, съвсем сами в този голям апартамент. - отвърна тя и подпря главата си на облегнатата й на дивана ръка и продължи да го изучава с поглед. 
- Кога последно се свърза с някой от твоите ангели или ... изобщо някой друг от първите? - попита по- сериозно. Трябваше да говорят за нещо по- различно, за да не мисли нашето момиче за секс.
Трудна работа.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Пон Юни 17, 2013 12:40 pm

Вишъс се усмихна и каза:
-Ами.. ако трябва да съм честен не съм ги чувал отдавна. Последния ангел, с които комуникирах беше навестен от архангелите и убит от тях. Това се случи преди двеста години.. някъде.. - след като каза това я погледна и допълни:
-Беше толкова отдавна. - след като каза това той я погледна и се усмихна:
-Но.. свикнах да оцелявам и сам.. така де .. при мен всичко беше еднообразно всеки ден. - след тези думи погледна чашата си. Отпи глътка и усети как виното се стича в гърлото му. Тогава просто с един тъжен поглед загледан в отражението долу, което едва се забелязваше каза:
-Аз дори.. не живеех, докато не се появи ти.. припомни ми колко е приятно да те усещам.. да си там и да знам, че знача нещо за някой, че дори и да съм само противоположност ти ме забелязваш! - след тези думи погледа му се вдигна, премина по крачетата й, гърдите й и накрая се вгледа в нейният:
-Аз.. а.. май е по-до... - но думите на Ви бяха прекъснати от позвъняване и след това от потропване на вратата.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Пон Юни 17, 2013 2:27 pm

Усмивката й озаряваше цялата стая. Обичаше да й правят комплименти, а факта, че беше важна за нейната противоположност толкова много я караше да се възгордява. Кимна внимателно и погледна настрани замислено.
- Аз също отдавна не съм виждала някои от първите. Друго е да видиш толкова древно същество като теб. Дори се ядосвам на днешните нови демони. Нямат дори хилядолетие и вече се мислят за толкова велики. Много обичам да им показвам, че са нищо в сравнение с мен.. - обясни Джейн с чувство на неприязнен. Върна отвеяния си поглед на него и се усмихна вяло.
- Знам, че ти не го смяташ за правилно, но това са моите принципи. А и сега, когато е настанала такава анархия сред свръхестествените същества... Трябва да зачиташ преди всичко себе си. - допълни тя и сви рамене. Той май се канеше да каже нещо, но на нея й харесваше компанията. Отвори устните си, за да му отвърне, когато чу вратата. Съседа й! 
Усещаше желанието му от тук.
- Извини ме. Ще се забавя малко. Ти се чувствай като у дома си. Държа да си поговорим. - настоя тя и се усмихна отново. Стана и пооправи полата си, подръпвайки я надолу, след което с бърза крачка отиде до вратата. Когато я отвори мъжът срещу нея пристъпи към нея, но погледа му се прикова в гостът й.
- Имаш ли минутка? - попита той учтиво и отстъпи назад отново с поглед, в който горяха пламъците на желанието.
Момичето кимна и излезе пред вратата. Мъжът пред нея веднага й се нахвърли и тя с усилие трябваше да го отблъсне от себе си. Определено после щеше да се възползва от него, но не беше учтиво да спи с някой друг, докато си говори с госта си. Не, че не го е правила, но не в такава ситуация. Беше в разрез с принципите й и й се наложи да обяснява доста, че не може в момента, макар той да не се церемонеше и да знаеше къде точно да докосва. 
След като го отпрати, още по- разпалена от всякога, тя оправи външния си вид и се върна в стаята. Страните й бяха зачервени, а горещината по тялото й я изгаряше, но тя беше добре. Придвижи се с редовната й грация, след което отново се върна на дивана. Леопарда се качи също и се излегна в скута й, а тя се погрижи с мисълта си да запали камината, защото ...Сещате се, това беше Москва. Едно много студено място.
- Извинявай... Та.. какво правиш в Москва? 
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Пон Юни 17, 2013 2:43 pm

Вишъс се изправи бавно и така леопарда й се намести още по-удобно на големият диван. Отпи от виното си и остави чашата на масичката, а след това закрачи, когато тя се върна отново в стаята, докато се пооправяше. Беше усетил възбудата им и можеше да се намеси най-вече към мъжа, като го накара не само да му спадне, но и да му се прииска да стане свещеник, но.. не се намеси. Просто оглеждаше стаята й, в която нямаше снимки.. нямаше семейство.. нищо.. точно, като в неговата, но при него имаше само мършава малка стая. Той я погледна и каза:
-Ами.. - тогава усети камината зад гърба си и в момента тя можеше да се наслади на гледката, която беше създадена от местоположението на тялото му и камината. Зад него пламъците горяха ясно и го осветяваха. Той се усмихна и допълни:
-.. бягах от нещо. От.. демони, които се мислеха за велики и единственото, с което ме превъзхождаха беше бройката. Направих им капан тук и ангели ги затвориха, а след това отнесоха в райския затвор, а аз.. останах тук, заради.. всичката тази.. нередност. Хората пият от сутринта, правят секс на публични места и се опитах да оправя това, но колкото повече се опитвах толкова повече те се поробваха на греховете си и... се отказах. Просто изгубих надежда. Правех го в началото с малки групи, но сега просто заживях еднообразен живот и.. заприличах на човек. Изгубил вяра във всичко.. - след тези думи той я погледна и каза:
-През живота си съм виждал много и не знам защо ти го казвам, но ти си най-красивото нещо, което съм видял... и мога да ти кажа, че те сравнявам с красотата на рая.. - след като каза това той и показа картина. Всичко е бяло, пълно е с ангели и е спокойно, а след това тя видя картина, която сравняваше с това.. беше тя.. преди векове, когато за пръв път я видя. Тя беше усмихната, весела и... беше тя.. погледа й се насочи към него и когато се срещнаха.. първият й спомен за нея беше изпълнен с възхищение. След малко тя отново видя апартамента си и голият мъж пред нея. Той стоеше и усещаше топлината покриваща тялото му, а ръцете му стояха безгрижни до тялото. Имаше желание той да е на мястото на този.. мъж, които беше преди малко отвън. Искаше неговите ръце да я докосват, но знаеше че тя няма желание за това. Тя не иска той да е на мястото на мъжа или поне това се опитваше да докаже:

-А ти? Какво правиш тук? - и зачака отговора й.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Пон Юни 17, 2013 7:51 pm

Това не беше много хубаво за невинният ангел. Изкушаваше я без да предполага...Или го правеше нарочно, което беше още по- лошо за него, защото тя отпрати съседа си и желанието й надвиваше дори ума й.
Червенокоската доизпи виното си и го остави на масата, след което се изправи на крака. Хвърли един провокиращ поглед към него и се приближи с бавна крачка. Просто... трябваше да го докосне, не можеше да стои така далеч от него.
Пръстите й се протегнаха между тях и тя несигурно  докосна корема му. Усмивката й стана по- смела. Пристъпи напред и плъзна ръцете си нагоре по гърдите му, докато не ги обви около врата му. Определено й се понрави. 
Зъбките й заблестяха между устните й, но запази дистанция, която не налагаше целувка. 
- Говориш така, сякаш си влюбен в мен, праведнико. - засмя се тя кокетно и прехапа устната си вече по- спокойно.
- Ти заслужаваш чиста и сладка любов. Истинска и всепоглъщаща. Аз съм грях. Мога да ти дам само грях. Мога да ти покажа защо точно хората обичат секса на публични места и какво намират в алкохола. Всички пороци. Но това само ще убие и опетни чистата ти душа. Не знам как ще ти се отрази. Така че не съм най- подходящата компания за теб. - заговори тя с по- нисък и сериозен глас, загледана в очите му. 
След малко го пусна и взе бутилката, наливайки отново в чашите им, за да се отърси от мислите за него.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Пон Юни 17, 2013 7:59 pm

В началото всичко беше някак си.. приятно. Тя се доближаваше, ръката й се плъзна по него и след това го прегърна. Той въздържа тялото си, докато тя беше в близост до него, но щом се обърна с гръб и се наведе за да налее вино той забеляза дупето й, което беше в тази свита пола. Още беше с работните си дрехи, което го накара да си спомни колко секси е с тях. Наистина ли беше влюбен в нея.. тя се опитваше да го предпази, но след секунда докато наливаше вино усети вълната възбуда идваща изпод кърпата. Той отново се беше надървил. Направи няколко крачки и се намираше зад нея и й каза:
-Говориш ми за това, че греха е нещо лошо.. - след което се премести и се озова до нея, като тя можеше да се наслади на гледката му, а той каза:
-Но това.. това, което ме накара да изпитам е.. нещо ново за мен и колкото и да ме е срам да си го призная ми хареса адски много дори.. - след тези думи той сведе глава, но така се възбуди още повече, защото пред погледа му се появи издутата кърпа, за това извърна погледа си настрани:

-.. дори го повторих в банята ти.. - не знаеше дали тя е разбрала, но той я хвана нежно за ръката. Придърпа я така, че да е лице в лице с него и да го гледа в очите. Преглътна и каза:
-Не прави... не го прави с него..с този възбудения от коридора.. - след тези думи я пусна. Осъзнаваше какво иска и какво прави, но.. той не можеше да и влияе. Това ли беше ревност:
-Аз.. а.. - направи крачка назад и допълни:
-Извинявай.. аз.. ще.. а.. отида да се облека - и тръгна към банята, когато...
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Пон Юни 17, 2013 8:30 pm

Беше прекалено за нейните желания. Тялото й трепна, когато усети неговото присъствие и се замисли дали да не се предаде и да му се нахвърли. Стисна устни и се изправи, подавайки му едната чаша въпреки приказките му. Нима той вече дори я ревнуваше? Не изглеждаше особено притеснен от факта, че може би е влюбен в нея.
По- скоро го притесняваше съседа й. Което я накара да се подсмихне. Може би трябваше да му обясни, че не е момиче за един мъж и това просто е в природата й, но не й се струваше подходящ момент.
В този миг навън се чуха гръмотевици. Силен порой, превърнал се дори в градушка, заедно със обилен снеговалеж. Изви се страшна буря само за секунди, а тя се усмихна невинно, загледана в него.
- Май ще трябва да пренощуваш тук. - констатира тя загадъчно и отпи отново от чашата си, след което го заобиколи.
- Последвай ме, ще ти покажа стаята за гости. Вчера се нанесох, така че завивките са чисти и не използвани от никого. А и стаята е срещу моята. - говореше толкова спокойно тя, докато вървеше пред него в коридора и накрая стигнаха до голяма бяла врата. Точно неговия цвят, както и спалнята.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Пон Юни 17, 2013 8:39 pm

Тъкмо си мислеше, че ще избяга и ще може да премисли всичко в къщи, когато навън се появи буря. Колата му не беше тук, а таксита нямаше по това време, а щом имаше и буря.. край.. нямаше и градски транспорт. Той крачеше зад нея към стаята за гости и държеше чашата с вино, като отпи от нея и щом видя вратата, която се отвори бавно и стаята.. боже.. беше по-голяма от целият му апартамент. Тогава се доближи до нея. Изпи виното на екс и каза:
-Предполагам, че ще спя тук.. но.. какво ще кажеш да си правим компания в хола още малко.. - след тези думи затвори вратата и не усети, че е притиснал кърпата с нея. Закрачи и усети как му стана хладно изведнъж и то в областта на пениса му, който беше топъл. Алкохола го беше хванал леко и той се спря, а Джейн го следваше. Завъртя се към нея и попита:
-Да няма отворен прозорец? - гледаше я с... онези объркани очи, а той.. за пръв път пиеше. Тогава видя кърпата си. Тръгна към вратата, но видя че червенокоската не му дава път за това, за да стигнеше кърпата си се наложи да притисне тялото си в нейното и през плата тя усети как не само голите му гърди се докосната до нейните, но и онова между краката му напираше към нея, а той се опита да се протегне за плата, който след секунди хвана, но щом не можа да издърпа от вратата притеснено сложи ръце пред достойнството си и каза:
-Аз.. такова.. а... обърни се! - но щом тя го направи той отново се притисна в нея. Без да осъзнава, че това може да подейства и на двамата. Притиснатото му тяло и надървеният му пенис я държаха между вратата и той просто натисна бравата. Кърпата се свлече на земята и той падна на колене зад Джейн. Протегна се за кърпата си и бавно прикри тялото си но остана зад нея и пред лицето му се намираше дупето й. Искаше да вдигне полата й и да прави много неща, да я види как изглежда отдолу, а това накара пениса му да потръпне и мислите му да изскочат от главата му и да влязат в нейната. С какво ли бельо беше.. тогава той усети как е затворил очи и си представяше как бавно пръстите му вдигат главата. Отвори очи и се опита да фокусира гледката пред себе си..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Вто Юни 18, 2013 8:46 pm

Господи, защо беше толкова безмилостен към нея. Напрежението в тялото й я убиваше, особено с неговите мисли.
Несъзнателен стон се откъсна от устните й и тя побърза да се премести, защото изгаряше от желание да махне тези проклети дрехи. 
- Всъщност мисля да си лягам. Уморих се днес. - каза прибързано тя и го прескочи, запътвайки се към стаята й, която беше точно отстреща. Прехапа устна и започна да се разсъблича още преди да е стигнала до стаята си. Издърпа ризата от полата си и я разкопча бавно, докато накрая не отвори вратата. Пусна я на пода в стаята си, а по разголената й кожа се виждаше само презрамките и закопчалката на дантеления й червен сутиен. Погледна го през рамо и му намигна палаво, след което затвори вратата с крачето си. 
Когато вече беше сама в стаята си разкопча и полата си. Остави я да се свлече по крачетата й и повтори същото с черния си чорапогащник. Премахна и сутиена си с едно бързо движение и се запъти към огромното си легло, излягайки се измежду меките завивки. 
Мислено включи камината в стаята си и затвори очи. Толкова жадуваше за неговите ласки.. Този неин проклет инат. 
Едната й ръка обгърна гърдите й, притискайки ги към тялото си. Леко ги стисна и се заигра с тях, масажирайки ги. 
Нежните й ръце се плъзгаха между къдриците й, по линиите на шията й и вече не се спираха само до настръхналите й от възбуда зърна. Плъзгаха се по плоското й коремче и надолу по бедрата й. 
Пръстите й се впиваха в копринената й кожа, а зъбките й хапеха черешовите й устни, от които все още не бе изтрила остатъка от червилото си.
Надяваше се той да не я безпокои поне временно, защото се беше разгорещила твърде много и ако го видеше в този момент едва ли щеше да се възпре. Нямаше да го остави да спи.. 
Навън бурята се развилняваше със скоростта на светлината. Гръмотевиците и силния вятър бяха оглушителни, а Джейн вече стенеше в синхрон с тях. Тихо, съблазняващо, приканващо... Стоновете й се засилиха, когато крачетата й се разтвориха механично, докато пръстчетата й потъваха в нежността й. Плъзна ги по цялата си дължина и изви гърба си леко. Другата й ръка стисна отново гърдите й, но това не можеше да я спре. Нямаше време дори да поиграе със себе си, искаше да стигне до края отчаяно много. 
Задвижи пръстите си по съкровеното си място с въртеливи и настоятелни движения. Господи, беше толкова близо..
Нов стон, макар и приглушен към края си. Опитваше се да се въздържи, но не й се получаваше. Превъртя се на леглото и застана по корем, а дупето й се вирна във въздуха, докато пръстите й продължаваха да й доставят неподправено удоволствие. Два от тях потънаха в тялото й и то отново се изви. Стисна очи по- силно и въздъхна почти без сили, защото усещаше, че глада й няма да се задоволи само с един път. Това беше да си демон на похотта.
Придърпа едва-едва една тънка завивка върху себе си, колкото да покрие долната част на тялото си и продължи да се върти в леглото...
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Вто Юни 18, 2013 9:03 pm

Вишъс стоеше в коридора и се чудеше какво да направи. Тя просто избяга в стаята си и му намигна. Не знаеше това покана ли е или просто му казваше лека нощ. Той бавно се изправи, като закрачи към нея. Дори не се обви с кърпата а я остави да се свлече на пода. Застана до вратата й и се заслуша. Чуваше стоновете, усещаше възбудата й и усещаше своята. Ръката му се плъзна към дръжката и той бавно отвори вратата, като внимаваше. Виждаше гледката само с едното си око, но после я бутна и откри невероятна гледка. Тя стоеше и се галеше пред него, а след секунда се завъртя така, че дупето й да изпъкне пред всичко останало. Възбудата му сама се надигна и стоеше надървена пред тялото му, като му показваше колко му харесва гледката. Той бавно прокара ръка по тялото си и без да мисли просто действаше. Обви пениса си с ръка и хвана главичката му. Бавно и внимателно плъзна длънта си надолу, като тя се свлече до половината му дължина и главата на достойнството му се показа под кожата. Отпусна го и след това пръстите му обвиха пениса му в средата и започнаха бавно да се движат към тялото му. Той се самозадоволяваше, докато гледаше как тя го прави. Той издиша тежко и когато тя се обви със завивката си не знаеше как да се въздържи. Беше почти до края и видя, че тя може да го забележи, а това го накара да спре. Застана от другата страна на стената и ръката му просто се опря в стената. Той не стигна до края, а това някак си не му беше приятно. Тогава тя усети възбудата идваща от неговото място, а Вишъс знаеше, че тя го е усетила. Преглътна тежко и зачака да чуе дали тя.. не е доволна от това, което правеше той..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Вто Юни 18, 2013 9:37 pm

Нахалник! Джейн би му се ядосала, но факта, че я наблюдаваше точно той я възбуждаше още повече. Изстена още веднъж, при това много силно, вече без да се съобразява. 
Засмя се за кратко, отделила ръцете си от нежността си и зарови глава между възглавниците си.
- Нямам против да гледаш, стига да не се докосваш. Иначе ще си стоиш в другата стая. - постави му условие тя. Знаеше много добре, че ще я сънува с месеци напред. И как искаше да й помогне.. Той да я докосва, а тя само да се извива в ръцете му. Да я докарва до края отново и отново.. 
Пръстите й отново се бяха озовали на съкровеното място и подновиха движенията си дори с повече бързина. Стоновете й станаха по- кратки и чести, едва си поемаше въздух, а цялото й тяло се напрягаше. Пръстите й отново намериха извора на сладостта, докато дланта й я стимулираше. Другата й ръка продължаваше да масажира гърдите й, а дупето й се вдигаше все по- нагоре. Чаршафа се крепеше едва едва, особено след като таза й се размърда в ритъм с нея. 
- Ви... - простена между всичко останало и извика отново, след което се отдаде на бурния си шумен оргазъм.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Вто Юни 18, 2013 9:48 pm

Когато чу условието той забави движение и спря. Закрачи бавно и се озова в стаята й, като я загледа. Тя се задоволяваше, а това го изпиваше. Той се доближи бавно и застана така, че тялото му да е в близост до възглавницата й. Ако тя погледнеше в ляво щеше да го види. Стоеше от страни, чисто гол и надървен. Кожата на пениса му беше издърпана назад и беше заголила розовата му главичка, а тя можеше да се наслади на малката цепнатина, която се подаваше. Погледна я и видя, че едната й ръка галеше слабините й, а другата задоволяваше гърдите й:
-Покажи ми... всичко! - искаше да я види отново.. разголена за него. Да види розовите й зърна, мокрите й слабини и.. красивата й кожа. Той преглътна и допълни:
-Моля те... покажи ми всичко! - той я погледна и каза:

-Моля те.. кажи ми името отново! - някак си едва се сдържаше да не се докосне, но знаеше, че да го гледа.. и да си мисли за него, докато се докосва го възбуждаше още повече. Тя забеляза претръпването на пениса му и когато от това движение достойнството му се повдигна можеше да се наслади и на торбичката под него. Беше избръснат навсякъде и за ангел, които се стреми към това да говори какво е правда си личеше, че се е докосвал там отдолу. Преглътна и каза:
-Аз...искам да видя... всичко.. отблизо.. - след тези думи преглътна тежко и тя го видя. Видя как енергията премина през тялото му и възбудата премина през пениса му, а след това се отдели и се насочи към нея. Тя можеше да прави каквото си иска с това, но пред нея стоеше мускулестото тяло, с изпънат надървен пенис на Ви и той просто.. я желаеше повече от всичко и тя беше сигурна, че ще е не само в сънищата му, но и в мислите му... Щом отвори устни отново го направи само, за да се оближе. Премина с език по тях, а след това ги захапа и зачака да види как тя се докарва до оргазъм, докато го гледа.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Вто Юни 18, 2013 10:24 pm

Тялото й отново се срути върху леглото, този път изцедено от съвършения край, макар да копнееше за още. Дишаше тежко, дупето й също се отпусна надолу, скрито все още под завивките. 
С едното си око оглеждаше напрегнатото му тяло, което само молеше да се присъедини към нея в леглото. Ръцете му потрепваха от желание да я докоснат...Защо не го правеше? Всеки друг би я сграбчил и би й помогнал със заниманието. Но той просто стоеше. 
- Милият ми ангел.. - каза тихо тя, подсмихвайки се и се преобърна по гръб, придърпвайки бавно чаршафа нагоре, но бе достатъчно, за да види той гърдите й. 
- Ви... - простена тихичко тя, макар да приличаше повече на мъркане на коте. Много беше добра в това да симулира, макар че не й се налагаше с него.
- Тялото ми изгаря, Ви... То иска да бъде докоснато. Да бъде използвано, задоволено. Иска да го галят, да го изкушават и да го целуват, дори без да го питат. То винаги е готово. - продължи да мърка тя сладко и се излегна по корем отново, но продължи да го гледа. 
- Твоето тяло е достойно за обожание. - констатира тихо и облиза устните си. Въздъхна отново и затвори очи за момент, след което поклати глава и погледна отново към него. 
- Вече мисля да си лягам наистина...Утре ще говорим. Не затваряй, Вертемнус обича да се разхожда. - каза в крайна сметка и се сгуши в една голяма бяла възглавница, а червените й кичури бяха разпиляни навсякъде около нея като красива картина.
Затвори очи и се опита да нормализира дишането си, за да заспи по- бързо.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Вишъс Вто Юни 18, 2013 10:46 pm

Той я гледаше. Искаше да я докосне, да я целуне.. да прави онези неща, които му бяха забранили отгоре, но тя просто се завъртя. Прегърна една огромна възглавница и се отпусна. Той.. реши да си тръгне, но след втората крачка спря. Стоеше неподвижен, незадоволен и.. желаещ да види още, но не. Просто замръзна. Възбудата й се беше успокоила и тя сякаш му показваше, че не иска повече. Вишъс закрачи, като босите му крачета се чуваха още из стаята. Той заобиколи леглото и когато се озова пред нея, ако отвореше очи тя можеше да се наслади на тялото му. Все пак ангелите бяха учени на това, че в голотата няма нищо лошо. Той се наведе напред и направи нещо, което никога не би направил по своя инициатива, но ръката му отмести косата от лицето й, доближи се и я целуна нежно, като тя усети как устните му докосват бузата й. Той се доближи до ушето й и прошепна:
-Приятни сънища, Джейн! - след което се изправи и на древният език и каза нещо, което може би никой нямаше да забрави, а то значеше "Липсваше ми!". Закрачи бавно, като се направи, че не забеляза усмивката, която Джейн опита да прикрие. Спря се и се завъртя застанал на вратата. Стоеше и я гледаше. Тялото и беше прекрасно. Изгаси лампата и просто загледа извивките и под чаршафа. След това с мислите си изгаси навсякъде, за да и е по-приятно и да няма светлина, която да дразни очите му. Единствената светлина идваше от камината и ако тя в момента погледнеше към вратата щеше да види Ви, стоящ гол, все още възбуден и огряван от светлината на пламъците. Единственото по-различно от преди беше, че той я гледаше с един поглед, който просто я запаметяваше за по-късно. Направи крачка назад и изчезна в тъмницата. Взе кърпата си от пода, но просто за да я остави в стаята си. Излегна се и затвори очи, но не можеше да заспи. Беше му някак си студено и...се изправи. Закрачи бавно и щом влезе отново в стаята й видя домашният й любимец, чиито очи го гледаха от пода. Прескочи го и се излегна бавно на леглото до нея, като се надяваше тя да го помисли за пухкавото коте долу, а не за чисто голият мъж в апартамента си. Отпусна глава до нейната. Загледа червените й къдрици и се усмихна. Просто остана така загледа в нея, докато не се измори и не затвори очи..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sunshine* Сря Юни 19, 2013 12:36 pm

Наистина ли го правеше? На Джейни й идеше да се засмее, защото това бе толкова предвидим ход, но все пак явно не мислеше да я остави самичка. 
Отказа се да му праща сънища, знаеше че той така и така ще си ги има. Все още усещаше ерекцията му, която леко се галеше в долната част на кръста й. И за да не бъде толкова изкушаващо за нея тя стана, когато той заспа. Сложи си сатенени бикини и отново се върна на мястото си до него. 
Ръката му обгърна кръста й и тя потрепери неволно. Трябваше да спи сега.
Притисна се по- плътно към него, доволна, че не беше съвсем гола в ръцете му. Дори успя да му сложи боксерки. Със силата на мисълта, естествено, но поне беше спокойна, че има някаква преграда между тях, защото дори сънищата й бяха палави.
***
Събуди се от първите слънчеви лъчи. Лош навик, но червенокоската не можеше да спи до късно. Отвори сънено очи и се огледа. Не бяха мръднали с Ви. Той още беше зад нея, ръцете му още я обгръщаха. Беше й твърде топло, а страните й отново бяха зачервени. Той беше като подвижна печка. 
Тънка усмивка се появи по лицето на Джейн, когато отново усети онова неговото, мъжкото.. да се притиска в нея. 
Такива сънища сънуваше... По- добре да не беше заспивала. Гладът й за всичко с него отново се бе върнал. 
Момичето се размърда лекичко и въздъхна сънено. Погледна през рамо и прехапа устни. Дали щеше да има нещо против... Ммм.. не й се вярваше. 
Пръстчетата й пропълзяха надолу по тялото й и се скриха ловко под сатенения плат, сякаш за да проверят как е там долу. Влажно, горещо... От сънища с него. 
Простена тихичко, когато прокара двете си пръстчета по цялата си дължина и потръпна, но реши да не помръдва много. Нямаше как да се измъкне от ръцете му без да го буди, а не искаше да го буди, така че щеше да стои мирна, докато си играе... Това я ентусиазираше още повече.. А когато движенията й отново започнаха се наложи да захапе възглавницата. 
Господи, колко жестока бе със себе си...
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

Понеделник. В офиса! - Page 2 Empty Re: Понеделник. В офиса!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите