Nightmare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» След няколко дни. В офиса.
След няколко дни. В офиса. EmptyСря Юли 30, 2014 12:09 am by Вишъс

» Понеделник. В офиса!
След няколко дни. В офиса. EmptyПон Ное 04, 2013 7:47 pm by Вишъс

» Преди няколко седмици
След няколко дни. В офиса. EmptyПет Авг 30, 2013 6:38 am by Jack Rourke

» Ето го и спамът!
След няколко дни. В офиса. EmptyСъб Авг 10, 2013 2:20 pm by Alisia

» Тайното местенце на Тони
След няколко дни. В офиса. EmptyЧет Юли 18, 2013 9:53 pm by Dealer

» Стаята на Сторм.
След няколко дни. В офиса. EmptyНед Юни 16, 2013 3:17 am by Rachel ❤

» "impossible" love
След няколко дни. В офиса. EmptyПон Юни 10, 2013 9:48 pm by Dealer

» Demon's don't love.
След няколко дни. В офиса. EmptyПон Юни 10, 2013 9:32 pm by Rachel ❤

» Кухнята...
След няколко дни. В офиса. EmptyПон Юни 10, 2013 9:25 pm by Rachel ❤


След няколко дни. В офиса.

2 posters

Go down

След няколко дни. В офиса. Empty След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Съб Юли 19, 2014 6:32 pm

Какво трябваше да значи това. Единствените мисли на Вишъс бяха за един единствен човек. За нея. Тази червенокоса страст, която го караше да желае да прави неща, които никога не би направил, с която и да е. Мислеше си за нея. За всяка извивка от тялото й, за всяко едно докосване, което го беше докарало до екстаз, за всяка една целувка, която го караше да настръхне. Не я беше виждал от дни. Два дена, но му се струваше, че са минали години, векове. Защо толкова копнееше за нея. Защо толкова желаеше да усети онази енергия, която преминаваше по тялото му и го караше да трепне. Дори само от мисълта за нея, за движенията й, за думите й.. го възбуждаше. Преглътна тежко и понамести панталона си, разхлаби вратовръзката си и усети горещината в тялото си. Искаше да я види, но предните дни тя имаше някакви задачи, които не му позволиха да срещне погледа й.. ах тези красиви очи. Вишъс погледна напред и видя празният й офис. Втори ден, от както не я беше виждал и вече усещаше как сам ще започне да се разсъблича и да се задоволява, докато си представя че тя е там.. че тя е пред него и... тогава се почука на вратата му. Беше негов колега, който го викаше на обяд, но той отказа. Не искаше да я изпусне. Да се размине с нея. Дори си тръгна с пет минути по-рано, за да я хване на паркинга, но нея я нямаше там. Преглътна тежко. Беше някак си... отчаян. Трети ден в офиса. Надяваше се днес да я види. Поне за минута. Събуди се в апартамента си от гадната си аларма. Дали тя беше напуснала. Дали го беше оставила така.. различен.. Той излезе от душа и облеше еднообразния си черен костюм. Бяла риза и червена вратовръзка.. Червена, като косата й. Усмихна се и разбра, че няма да му е лесно. С малкия си Приус стигна до офиса. След това влезе в познатия асансьор и с бавни крачки стигна до кабинета си. Остави документите и щом вдигна погледа си видя, че стола срещу него е празен. Преглътна тежко и разбра, че може би и днес няма да я види, а това го накара да се натъжи. Някак си онези еротични мисли го убиваха, но това, че не я е виждал направо го изпиваше. Искаше му се да види тези устни, това тяло.. тази усмивка.. искаше му се тя да си играе с него постоянно, но явно той самия вече не беше онова добро ангелче, което можеше да бъде. Хвана писалката си, но не започна да пише. Отвори документа, но не започна да чете. Просто си мислеше за това какво беше усещането на устните й върху тялото му... за това, колко му липсваше това чувство. Премина с езиче бавно по своите, защото усещаше колко сухи и жадни са те. Тогава чу асансьора, който спря на техният етаж. Затвори очи. Просто се заслуша. Искаше да чуе онова, което може би щеше да му достави удоволствие.. Искаше да я чуе как тропа с дългите си крачета обути в маркови обувки. Боже какви красиви крака имаше. И това, което той чу... беше...
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Съб Юли 19, 2014 7:14 pm

Outfit:

След като постигнах желанието си да накарам ангелчето да вкуси от сладостта на секса можех да си почина от психичните атаки към него. Размотавах се из другите етажи, търсех си друга работа и дори си взех ден почивка, който прекарах до вътрешния топъл басейн на един луксозен хотел с коктейл в ръка. Въпреки мразовитото време този град имаше своя живот и пулс, и за сега ми харесваше, дори много.
Когато дойде четвъртък реших, че е време да се върна в кабинета си, където да срещна отново тревисто зелените очи на Вишъс и срамежливата му усмивка. Вече можех да се справя с тях, при това по доста различни начини.
За моя изненада обаче в асансьора срещнах главния директор, който беше тръгнал с някакви папки към нашия етаж.
- Добро утро, шефе. - поздравих го с моята специална усмивка и поставих кичур зад ушето си, оголвайки част от врата си. Движение, което не остана незабелязано от мъжа, който изглеждаше в средата на четиридесетте и особено недоволен от живота си, имайки предвид каква енергия се излъчи от него само при този невинен жест.
- Добро да е, Джейн. Случайно да знаеш дали Вишъс си е в офиса? - попита той, прочиствайки гърлото си, за да подреди мислите си отново.
- Мисля, че да. Нещо лошо ли се е случило? - отвърнах аз заинтересовано и се приближих с една крачка, надничайки незабелязано в папките, които държеше. Очевидно моето ангелче е направил нещо.
- Обмислям да му връча повишение. Не съм имал толкова полезен служител в последните години. - разкри ми тайната си бързо, без дори да се опитва да се прави на сърдит все още. И как би могъл, това бях аз все пак.
- Радвам се да го чуя. Той го заслужава и също ще се зарадва. Сигурна съм. - казах с ослепителна усмивка и се обърнах към металните врати, които се отвориха в точния момент. Токчетата ми закънтяха из правия коридор, а аз бързо се погрижих Ви да разбере, че идвам, още преди дори да ме е видял. Пратих му няколко от своите енергийни вълни, представяйки си как се стъписва и хваща бюрото за опора в момент на изненада. Познавах го твърде добре за вековете.
- Добро утро, колега. - нежният ми глас го разконцентрира, когато го намерих в същата поза, в която си го представях, но бързо след усмивката ми и беглия поглед, който си разменихме освободих входа, за да влезе господин Моронин, а аз се прибрах в офиса си, сядайки кротко на стола си с чаша кафе в ръка. Отпих от топлата напитка с приятен аромат, докато наблюдавах сцената в другия офис. Пратих му още няколко вълни за настроение и се подсмихнах, когато видях измъчения поглед, който ми прати.
Нима не беше забавно на работа?
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Съб Юли 19, 2014 7:26 pm

Да. Тези токчета.. тези движения. Представих си как дупето й се поклаща бавно, докато краката й крачат един пред друг. Тя беше толкова.. екзотична, еротична.. толкова перфектна, а когато прати от онези нейни специални вълни не само тялото ми се втвърди и вцепени. Ръцете ми се хванаха здраво за дървото на масата ми, а пениса ми се изправи в горда позиция и когато отвори вратата я видях. Толкова перфектна, с това нейно облекло, което заголваше красивото й вратле и караше погледите на мъжете да се спират там, но нощ погледнеш очите й и се изгубваш в тях и изведнъж тя изчезна. Дори не можах да отговоря на изречението й. На поздрава й, когато влезе шефчето. Той затвори вратата след себе си, а аз се притиснах със стола напред, за да мога да прикрия това, което би притеснило и двама ни. Той се доближи с някакви документи и започна да увърта, но когато усетих онази енергия, която премина по тялото ми и се насочи в една специална област погледнах напред. Кръстосала крачета, застанала зад своето бюро и хванала кафето си ме гледаше с една доволна усмивка. В началото погледа ми беше измъчен, направо умоляващ да спре, но знаех, че не искам това. Когато погледнах към Моронин и го чух. Повишение. Гледах го учудено и му казах:
-Ами.. а.. не знам какво да кажа.. - наистина не знаех.. може би да му кажа, да си тръгва, но той протегна ръка и трябваше да се изправя. Изправих се, като докато тялото ми правеше това движение едната ми ръка набързо се опита да премести нещото в единият ми крачол на панталона с надеждата да прикрия част от втвърденото си достойнство и щом се здрависах с него видях папките. Той ми ги подаде и каза, че трябва да се приготвя да се преместя, но категорично отказах. Как бих сменил офиса си... да сменя тази гледка. Отново се настаних на стола си, докато преминавах с ръка по кракът си. Впих пръсти в него и се опитах да си причиня болка, а този човек ми говореше за събиране. Нямах нищо против, но се надявах да ме остави скоро. Щом затвори вратата веднага се отпуснах на стола си и насочих ръцете си към панталона си. Имах нужда от свобода за това много бавно разкопчах колана си, а след това отворих ципа си. От долу имах от онези боксерки, който се използваха в бизнес офисите със специално джобче. Лесно извадих достойнството си и усетих свободата. Нямаше го затвора на платът, който ми причиняваше болка. Огледах се. Трябваше да се прикрия. Трябваше да се скрия, но не го направих. Просто я загледах в очите и преглътнах тежко, а ръцете ми се подпряха на краката ми и се опитваха да се въздържат от това да се заиграят с пениса ми. Облизах се. Все още усещах енергията й. Просто я желаех.. усмихнах се по онзи свой притеснителен начин и се опитах да не гледам към нея, но не можех. Просто стоях там и я гледах.. загледан в нея и правещ нищо.. толкова ми беше липсвала... Дори го казах. Надявах се да разбере какво й казвам, но имаше ли значение.. тя беше като мен.. дори да не можеше да чете по устните би го чула.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Съб Юли 19, 2014 7:58 pm

Липсвах му, а? Дали наистина щеше да приеме повишението и щеше да се премести от този офис? От мен? Едва ли. Не ми се вярваше.
Прехапах устна и се усмихнах лъчезарно, след което отпих отново от кафето си и отметнах косата си назад. Прокарах лакираните си нокти по дължината на нежната си шия, а после пръстите ми преминаха през червените ми къдици.
'' Честито колега. На кой етаж ще се местиш? '' пратих му мислите си и се подсмихнах леко. Телепатията беше яко нещо, нямаше нужда никой друг да знае какво точно си говорехме.
'' Прибегна ли до секс с друга, или не съм отсъствала достатъчно? '' пратих друг въпрос, преди да изчакам отговора на първия и се засмях, след което се изправих от стола си и се заех с подреждането на папки из лавиците. Бършех прах, нареждах ги по цветове и дати, пренаредих бюрото си. И всичко това не ми пречеше да общувам с него - просто му давах шанса да ми се порадва от всички страни.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Съб Юли 19, 2014 8:07 pm

Тя наистина си играеше с мен. Искаше да ме подлуди. Преглътнах тежко, когато я видях движението на ръката й. Исках устните ми да са там, а когато прехапа устни усетих как аз правя същото. Ръката ми бавно се плъзна по панталона ми и се спря точно под пениса ми. Не го докоснах. Щях да се опитам да издържа, а когато ме попита на кой етаж се местя просто поклатих отрицателно глава. Не се местех.. нямаше как да се преместя. Имаше ли смисъл да се местя.. Исках да остана тук. Да виждам точно това и когато си мислех, че тя ще продължи просто да злорадства с телепатия и да ме разпитва за секс се изправи. Трябваше да отговоря на въпроса й и го направих "Нямаше те достатъчно... но не... колкото по-дълго чакам секса с теб... толкова по-приятен ще е, за това не съм и доближавал друга". Когато я видях как започна да подрежда кабинета си и да поставя тялото си в такива позиции, че да се наслаждавам на гледката не издържах. Пръстите ми нежно обвиха пениса ми. Беше топъл от кръвта, която се беше събрала в него и нежно преминах по дължината на достойнството си и спрях. Преглътнах тежко и се надявах тя да си поиграе с мен, но сякаш се опитваше да го прави по два начина. Да ми дава малко и след това да спира за дълго. Преглътнах тежко и й пратих едни мисли, които тя със сигурност искаше да чуе "Познай какво правят ръцете ми!" и преминах с езиче по устните си, докато ръката ми бавно преминаваше по пениса ми нагоре и след това надолу. Изведнъж спрях. Исках да видя какво ще направи. Дали ще ме провокира да продължа.. дали ще ме провокира толкова много, че да стигна до финал или щеше да спре... и да реши да си играе по друг начин..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Съб Юли 19, 2014 8:34 pm

''Не пипай!'' - изкомандорих го набързо, преди дори да го осъзная. Не може просто да си стои в офиса и да си съгрешава сам. Аз трябваше да бъда неговия демон, а той вземаше моята работа. В този случай ставах ненужна.
Настаних дупето си върху бюрото си и кръстосах дългите си крака, оставяйки ги да се поклащат във въздуха, след което отново взех кафето си и отправих към него. Толкова лесно се предаваше на методите ми. Единственото, което виждах бе съблазнен мъж, неспособен да се бори с моята сила.
''Не предпочиташ ли аз да го правя? Да плъзгам устните си там, където сега се плъзгат пръстите ти. Обзалагам се, че искаш да усетиш топлия допир на езика ми върху върха ти. ''
Продължихме с телепатията, но сега гласа ми, който кънтеше в главата му наподобяваше на мъркане. Дори имаше и въздишки.
''Представяш ли си ме вече на колене пред теб? Или искаш да ти опиша още по- подробно гледката как ерекцията ти потъва между устните ми? '' Да, определено бях жестока, но нямаше да му причиня нищо от това, след като толкова бързо се предава на себе си. Как смее изобщо да го прави най- безсрамно в офиса си, имайки предвид всичките хора, които минаваха напред назад по коридора.
Краката ми се разтвориха и оставяйки настрани кафето си поставих длани между тях, подпирайки се на бюрото. Съвсем спокойно можеше да бъде между тях. Дори му пратих такъв образ за закачка.
'' Няма ли да работиш, Ви? Все пак те повишават. Трябва да свършиш.. с документите пред себе си. До колкото чух и съвещание имаш. '' време беше да се съвземе, но не бях сигурна кое взима връх над психиката му. Желанието му за секс, след като никога не го беше правил, до преди няколко дена, или притеснението му. Все пак той беше дал клетва на всевишния и така нататък. Притесняваше се от гнева му, отричаше плътските удоволствия и прочее. Пълни глупости, но той живееше с тях векове наред, опитвайки се да ме откаже от секса. Е, аз вече го победих, но не можех да повярвам колко бързо Целомъдрието се научи да се самозадоволява в офиса си.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Съб Юли 19, 2014 8:52 pm

Когато тя го заповяда, когато чух командата спри сякаш ръцете ми изпълниха заповедта и веднага се спряха. Обвих облегалките на стола си и здраво се хванах за тях. Тя искаше да си играем и аз щях да се опитам да издържа колкото мога. Явно беше недоволна от това, което правех и искаше да ми го докаже.. да ми докаже, че правя нещо, което не трябваше да правя и когато ми изпрати образите тя сама можеше да види какво става под бюрото ми. Втвърденият ми пенис, който потрепваше и искаше тези ласки. Жадуваше за тях... когато тя се настани на стола си и застана точно срещу мен погледа ми беше премрежен.. Погледнах я. Ръката й беше някъде под бюрото. Какво ли правеше и тогава видях другият образ. Погледнах я и тя го виждаше. Желаех я повече от всичко и не осъзнавах че съм впил пръсти в облегалките на стола си толкова силно, че може би щях да ги счупя. Бавно отпуснах ръцете си и просто загледах другият кабинет. Какво ли щеше да последва сега... Как ли щеше да продължи всичко. Преглътнах тежко и я погледнах право в очите. Преминах с език по устните си за пореден път, защото жадувах за друго нещо по тях. За това просто я погледнах и попитах:
-Е? Какво да направа, за да мога да получа това.. за да мога да усетя устните ти! - и просто застанах на стола. С надървен пенис изваден от панталона и чакащ.. чакащ да видя дали мога да я имам отново или тя щеше да ми избяга пак.. или може би вече нямаше да съм и толкова интересен..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Съб Юли 19, 2014 9:23 pm

Тотално провалих момчето. Лош човек съм и си ми харесваше, но не и когато целта на нападките ми ставаше по-пристрастен към секса от мен. Прехапах устна леко, силно изкушена от факта, че той стоеше там готов за мен още в ранни зори, но нямаше да му се дам. Разтърсих глава и му пратих няколко картини на папки и сметки, след което щракнах с пръсти и щорите от вътрешната страна на офиса ми се спуснаха. Стигаше му толкова разсейване за сутринта. По- късно пак щях да си поиграя с него.
За да не ме забравя му припомних отново какво правихме онази сутрин, когато пренощува у нас. Показах му как се чувствах аз, само че на бърз каданс, а после се изключих от разговора ни, продължавайки съвсем необезпокоявано с кафето си и ежедневните задължения.
Странно, мислех, че дори да успея да го покваря той щеше да ме занимава с неща като срещи, цветя и разговори, нали все пак се опитваше да стигне до ''душата'' на всеки. Е, аз нямах душа, може би затова пренебрегваше тази част. Честно казано дори не знаех на какво да вярвам вече.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Съб Юли 19, 2014 9:32 pm

Явно губех разсъдъка си. Явно ангела в мен се превръщаше в демон. Явно тя беше и повече ангел от мен. Действията ми наистина бяха доста.. непристойни и не бяха точно в мой стил. Бавно натиках онова нещо там, където му е мястото и закопчах панталона си и когато мислех да се заема за работа тя реши да си поиграе с мен и да използва силите си, за да ми припомни кой командва. Преглътна и се изключих. Исках да и покажа, че и аз мога да съм... скрит, но не от погледа й. Не затворих щорите си, а просто затворих кабинета си за силите й. Сложих една стена, която не й позволяваше да си играе с ума ми. Опитах се да прогоня всички мисли за секс. И успях. Заех се с папките си и ако тя искаше да разбере какво правя трябваше просто да надникне през щорите, а ако искаше да разбере какво си мисля, трябваше да влезе в кабинета ми. Опитах да се изолирам от света.. все пак щяха да ми предлагат нов пост. Преглътнах тежко и просто се заех да чета договори, да преглеждам данни и да мисля като хората. Просто бях отново онова отдръпнато от света ангелче. А и исках да и покажа, че мога да се контролирам.. или по-скоро тя ми припомни че трябва да се контролирам.. А и исках да видя дали това, че не може да си играе с мен я дразни. Видях договор за някакви фирми. Прегледах го внимателно. Сделката беше добра. Започнах да преглеждам цифрите. Наистина много цифри и сметки. Отне ми около час и половина, за да свърша с това, но ми трябваше копие. Щях да наруша защитата си. Щях да изляза от душевния си бункер, но щеше да е за малко. Изправих се. Закрачих бавно към принтера и щом стигнах там пуснах документите, които ми бяха нужни и докато се копирваха отидох до кафе машината и си пуснах кафе. Усмихнах се доволно. Усетих някакво раздвижване и се чудех дали щеше да ми каже нещо отново с телепатия или може би щеше да си поиграе с емоциите ми. Надявах се да го направи, но и не очаквах никакъв резултат.. все пак.. тя постигна целта си. Победи ме..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Съб Юли 19, 2014 9:42 pm

О, нима сега той ме отхвърляше? Колко сладко. Е, тогава щяхме да пробваме стария метод - без сили. твърде много разчитах на тях, така че предпочитах да си поиграя с него без да докосвам емоциите или мислите му. Продължих работата си, като от време на време надничах дали още е в кабинета си. Наистина взех, че свърших някаква работа, поне докато не го видях да излиза. Последвах го и се настаних на един от високите столове до бара, където беше и кафе машината, както и той.
- А за мен кафе няма ли? Ще бъда добричка, обещавам. - казах, усмихвайки се невинно и усещах, че скоро ще ми изникне ореолче над главата. Засмях се, когато той ме изгледа подозрително, но в крайна сметка ме удостои с честта да получа кафе.
- От колко време си тук? - продължих да задавам въпрос, опитвайки се да проявя интерес към нещо друго, освен огромния.. кхъм. Освен към тялото му.
- И по- важния въпрос - не ти ли писна от смъртни? - зададох нов почти веднага, поклащайки крака разсеяно и отпих от чашата, която той ми предложи. Ако го разсейвах достатъчно може би щеше да забрави за защитата си и да ме допусне в ума си отново.
Макар да бях решена да го прелъстя без магическа намеса. Само моето тяло и усмивка срещу неговата воля и характер. Кой ли щеше да победи? Естествено, че аз!
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Съб Юли 19, 2014 9:55 pm

Знаех си, че ще ме последва. Надявах се.. нямаше как да не се надявам. Преминах с ръка през косата си, докато се завъртах към нея и застанах очи в очи с моята гибел, жената, която ме накара да се превърна в нещо, което хилядолетия се опитвах да унищожа. Издишах и казах:
-Ами... да... - подадох й кафето, което пожела и след това трябваше да отговоря на другия въпрос. Замислих се:
-Пфф. Разбира се, че ми писна от тях. Те са... вече не вярват в нищо.. а без вярата в нашите сили сме по-слаби.. - след тези думи я погледнах и допълних:
-Поне някой де... - усмихнах се:
-И дам.. тук съм от много отдавна.. не говорим за кафе почивката, нали? - очите ми гледаха нейните. Боже беше толкова красива, перфектна.. дали тя беше тук заради мен или просто се отбиваше. Застанах просто неподвижен и се чудех какво да кажа. Може би трябваше да измисля нещо:
-Ами.. а... по-добре да се връщам към документите. - тя сега лесно можеше да влезе в ума ми.. можеше да ме съкруши тук пред всички. Просто замръзнах. Спрях и изключих всичко освен нея и щях да кажа може би някоя глупост, когато една колежка се провикна, за да ме информира, че документите ми са готови и ще ги остави там някъде, защото и трябвал принтера. Кимнах й в отговор и казах едно кратко и ясно:
-Добре! - след което взех кафето си. Отново тъпата усмивка на лицето й отговорих на червенокосата палавница:
-Ами.. ако има нещо знаеш къде да ме намериш! - взех си документите и закрачих към кабинета си, като в главата си се питах дали ме гледа. Дали ще ме последва и всякакви глупости и в момента, в който затворих вратата отново бях защитен.. Разбира се, ако тя не ме последваше.. а от какво се пазех. От това, което желаех.. бях толкова жалък.. и как можех да се наричам ангел, след всичко, което направих... трябваше да направя нещо по въпроса.. трябваше да премисля бъдещето си. Стоях прав и неподвижен до бюрото си и не правех нищо... просто стоях... какво ми ставаше..
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Нед Юли 20, 2014 7:33 pm

О, не. Нямаше да се измъкне толкова лесно. Аз исках да разбера какво го задържаше тук, след като вече ми сподели, че не понася хората. Току виж се навил на някое покушение над човешкия вид с цел засилване на вярата в нас.
Взех си кафето и го последвах, като първо изчаках да се прибере в офиса си, за да не чува звука от токчетата ми. Или поне да не се съсредоточава в тях. Влязох без да чукам и затворих вратата след себе си, след което се облегнах на нея, пускайки щорите на офиса му само с едно щракване на пръстите си.
- Успокой се, мозъка ми може да смила и друга информация, освен свързана със секс. - казах отегчено, когато видях как изтръпва при вида ми. Подсмихнах се и седнах на стола от другата страна на бюрото му, за да можем да си говорим, докато той се правеше, че чете документите си и не ме забелязва особено.
- Защо все пак си тук? Каза, че не ти харесва. Защо просто не го взривиш и не откриеш по- добро място за живот. Бора-Бора например.. Да не говорим, че местните там все още вярват във всички божества и суеверия.- поинтересувах се отново, подпирайки лакти на бюрото и облегнах брадичката на дланите си, гледайки го с любопитните си очи. Не можех да разбера защо се беше обрекъл на заточение в студа на Сибир.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Нед Юли 20, 2014 9:42 pm

Преглътнах тежко. Тя беше тук, а това не беше добре. Бях обречен на това да мисля за нея.. за тялото й, за ласките й, но когато ми зададе въпроса се опитах да игнорирам тези мисли. Преминах с ръка през косата си, което разкри лицето ми и челото ми. Очите ми се впиха в нейните и започнах да говоря:
-Ами.. нали се сещаш как е горе. Задават ти задача и ти определят... мястото, където трябва да я изпълняваш. Аз.. понеже бях най-най непослушния.. от непослушните ме заточиха тук, за това започнах да изкупувам греховете си. Беше дълго и... как да го обясня.. мъчително.. - след тези думи отново погледнах документа и бавно затворих папката. Преглътнах и казах:
-Ами а... дам.. историята е кратка, но разтегната.. дълга.. сещаш се.. прекарах повечето време тук.. заточен и измъчен.. - след тези думи издишах и продължих:
-Живях различни животи.. просто прекарвах времето си, като превръщах хората в по-добри същества, а в отплата когато те отидеха в рая получавах някаква малка награда и.. дам... - усмихнах се и допълних:
-Сега започвам всичко отначало, защото сам разруших тази верига... и може би дори ще изгубя крилата си, но вече съм се превърнал толкова много в човек.. че може би няма да има разлика. - погледнах папките на бюрото си:
-А и.. бях повишен! - и зачаках да видя какво друго желае.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Сря Юли 23, 2014 3:02 pm

Продължих да го гледам с интерес, докато той ми разправяше цялата история накратко, но дори не чух половината от нея. По- скоро наблюдавах реакциите му - начина, по който се подсмихваше леко, нервните потраквания с химикала, израженията, мимиките му. Начина, по който отмяташе косата си. О, да. Вече можех да си представя съвсем точно как аз заравям пръсти там.
- Не ти е цветно положението, мой човек. Особено, когато престъпи правилото на живота си - да не се поддаваш на изкушенията ми. Работата ти беше да оправяш хората, които аз развалям. Но, след като оправи мен, не знам какво ще ти кажат отгоре. - като се замислех аз също можех да имам или похвала от Луцифер, или мъмрене. Похвала за това, че съм успяла да го прелъстя и мъмрене от това, че съм се забъркала с ангел.
Но как да устоиш на срамежливите му погледи и начина, по който прехапваше устна, когато срещнеше светлите му очи. Сякаш не можеше да си намери място, когато бях толкова близо до него, а дори не го докосвах. Просто бях в същата стая..
Прокарах върха на езика си първо по горната, а после и по долната си устна, докато прибирах няколко кичура, които ми пречеха с малка шнола в задната част на главата си и отново се върнах в ''заинтересованата поза''.
- Наистина не мога да ви разбера. Имате толкова много сила..толкова много. А я ползвате за такива нищожни цели. Като например.. - щракнах с пръсти, докато говорех и обстановката около нас се смени. Отново бяхме на маса един срещу друг, но се намирахме в малък ресторант в центъра на Китай. Любимо място ми беше. Преди обаче някой да ни забележи му смигнах и отново щракнах, което пък ни отведе на самотна маса на брега на красиво море, бистро като огледало и също толкова спокойно.
Облегнах се назад и се усмихнах по- широко, след което взех маргаритата, която беше пред мен и отпих от нея спокойно.
- Работиш прекалено много, трябва да си починеш.- намигнах му отново и се ухилих очарователно.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Сря Юли 23, 2014 8:38 pm

Преглътнах тежко. Опитвах се да го приема. Оптивах се да бъда себе си, но нямаше как да се сдържам около жена като нея, около същество като нея. Дори в офиса се чувствах задушен, а когато заговори за сили, когато ми показа къде може да отидем просто се почувствах... излишен и изведнъж от скъп ресторант бяхме на маса на плажа. Тя отпиваше от някакъв коктейл, а аз я погледнах право в очите. Трябваше ми почивка. Наистина ли. Затворих очи за момент и дори само за секунди можех да си представя хилядолетията от подчинение на този мой "Господ", който не бях виждал през цялото си мизерно съществуване. По рождение бях лошо момче, но се опитвах да се поправя и струваше ли си? Бях ли доволен от живота си. Не! Докато не я срещнах. Бавно отворих очи и докато го правех, без дори да съм щракнал с пръсти, без дори да съм казал и дума тя видя как костюма ми изчезва и след секунда, в центъра на обстановката аз стоях по онзи тип хавайски гащета и чехли. Бях гол. Изцяло.. това беше единственото покритие по тялото ми. Можеше да се види всяка една извивка на мускулите ми, татуровката ми, а косата ми беше вързана на опашка, за да се разкрива ясно лицето ми и най-вече очите ми. Усмихнах се доволно и просто и казах:
-Права си! - беше права. Адски права. Заслужавах почивка. Просто изключих ангелското си радио, изолирах се от всички ангели и хора и я погледнах в очите:
-Надявам се да ми помогнеш да си почина, като.. хората.. - засмях се на фразата си и допълних:
-Е? Ще останем тук.. за малко, нали? - и зачаках отговора й.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Сря Юли 23, 2014 10:09 pm

Не, дойдохме само, за да видим прекрасния пясък и невероятната обстановка, след което си тръгваме за секунди. Разбира се, че щяхме да останем! Щракнах с пръсти и вече бях с ново облекло, което беше много по- удобно и забавно от предното. Изправих се, след което се концентрирах леко и на масата се появи втори коктейл, който беше с много сламки и изглеждаше доста примамлив. Разбира се, бяхме под бяла шатра, защото иначе слънцето ставаше досадно, но в общи линии беше невероятно. Взех коктейла, който се появи пред него и се изправих, поклащайки ханша си в подобие на танц, докато не заобиколих масата и не стигнах до него. Седнах в скута му и му подадох коктейла, като улових една от сламките, сочещи към мен с устни и отпих първа.
- Разбира се, нали затова те доведох тук. Трябва да се научиш да се забавляваш от факта, че си свръхестествено същество. Каноните и законите са създадени само за да се нарушават, помни ми думите- казах философски, размахвайки пръст, след което до нас се появи стерео, от което звучеше приятна тиха музика. Така беше вече идеално.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Сря Юли 23, 2014 10:51 pm

Мислех си, че отново ще е отдръпната и ще се опитва да ме влуди, но вместо това видях как облеклото й изчезва и върху тялото й се появиха от онези хавайски облекла, които носеха танцьорките. Усмихнах се и си мислех, че това е края но тя реши да се доближи и дори седна в скута ми. Дали това беше началото на игра.. на някакъв вид любовна игра или нещо повече? Дали можех наистина да си призная, че мога да изпитам нещо към друго същество. Преглътнах и видях сламката, която тя ми подаваше. Бавно отпих от нея и после я погледнах в очите. Дупето й се намираше върху крачетата ми. Беше седнала удобно в скута ми и ме глезеше. Усмихнах се някак си притеснено и попитах:
-Ами.. а... щом си решила, че трябва да си почина.. искаш ли да си моя гайд. Да ми покажеш.. да ми предоставиш удоволствието да ме научиш как да се отпусна.. да ми помогнеш да спра да мисля за разликите между нас, за работа.. и всичките глупости? - зачаках отговора й, докато едната ми ръка бавно се озова на гърба й и тя усети как пръстчетата ми нежно я погалиха. Не спирах да я гледам в очите и тогава, след всичките въпроси просто допълних едно кратко и ясно:
-Моля те! - и чаках да видя какво щеше да направи. Исках я, но не можех да го покажа. Все пак аз бях доброто момче, а тя лошото момиче... дори и да имах една странна история и онова нещо, което ме правеше леко.. друг човек.. Усмихнах се и просто зачаках.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Нед Юли 27, 2014 8:57 pm

Усмихнах се дяволито и му подадох коктейла, така че той да си го държи, а аз се изправих леко, само за да прекрача бедрата му и да седна с лице към него. Пръстите ми се плъзнаха по широките му гърди и рамене, започвайки да го масажирам леко и се усмихнах отново.
- На вашите услуги, все пак вече сте шеф. - намигнах му игриво, след което плъзнах пръстите си по лицето му, изучавайки старателно всяка черта и особеност, като същевременно го масажирах. По някое време се наведох към ръката му и отпих от свежия коктейл, след което облизах устните си апетитно.
По някое време преместих ръцете си надолу, продължавайки с масажа по гърдите и плочките му.
- Някакви други желания или предложения как да те.. отпуснем повече? - попитах заинтригувано, ходейки с върховете на пръстите си по тялото му, докато показалеца ми не стигна до брадичката му и го привлякох по- близо до себе си. Не исках целувка, по- скоро само да го подразня. Прехапах устната си, докато минавах с палеца по устните му и го върнах отново назад, отпивайки от коктейла отново.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Нед Юли 27, 2014 9:18 pm

Мислех си, че не мога да си представя колко е прекрасна, но можех. Тя започна да ме докосва нежно. Беше толкова прекрасно. Преглътнах тежко, когато ръцете й ме докоснаха и настръхнах. Тялото й беше толкова близо до моето и ако можех просто щях да се насладя на момента, но и това нямаше да е достатъчно. А когато ръцете й се плъзнаха надолу по тялото ми усетих възбудата. Тялото ми настръхна, а пениса ми се втвърди за пореден път. Опитах се да се наместя без да го усети, но нямаше как да се получи. Бяхме в такава близост, че дори през всичките дрехи, които не бяха много, усетих нея. Усетих как за част от секундата просото се докоснахме, нежно се свързахме за секунда и после нищо. Застанах на стола така, че да не и преча. Не исках да я насилвам, а това че прехапваше устни пред мен. Боже колко исках да я целуна, но не се получаваше. Не трябваше. Не беше правилно. Преглътнах тежко и дори сам усетих колко бавно и звучно беше това движение на храчката ми. Погледнах я право в очите. Бях шефчето. Можех ли да бъда Шефчето. Доближих се до нея. Можех да усетя дъха й по кожата си. Не можех да го възприема. Не можех да спра да мисля за това, което се беше случило онази нощ. Не можех да спра да мисля за нея от тогава и знаех, че тя ме изпълва.. тя изпълва желанието ми. Не знам защо толкова много желаех това плътско удоволствие, но ме унищожаваше, ако не го получех:
-Желая теб... искам да ме освободиш от всичкото това напрежение в тялото ми! - и плъзнах ръце бавно по гърба й. Кожата й, толкова нежна.. какво можех да й кажа. Как можех да и опиша колко перфектна е. Можех ли да я целуна? Исках ли да разваля момента? Не! За това просто втренчих поглед в нежните й устни и зачаках. Исках да знам какво желае тя. Исках да знам дали тя желае да е моя толкова, колкото аз го желаех.
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sunshine* Вто Юли 29, 2014 11:37 pm

Повдигнах вежди учудено и се запитах дали пред мен стои Целомъдрието или просто някакво негово копие.. В смисъл един ангел от такъв ранг не би изтърсил нещо такова просто така. По- скоро би предложил нещо романтично или би попитал за сърцето ми, би се опитал да ме целуне или..не знам, каквото и да е друго, ОСВЕН секс предложениe. Просто беше против природата му.. Поне аз така си го представях. За момент се замислих в какво се е превърнал света, след като вече и ангелите не се интересуваха от чувствата и добротата. Очевидно ние, Греховете си вършехме дяволски добре работата.
Повдигнах рамене леко в крайна сметка и се засмях.
- Няма целувка? Следващия път значи да очаквам направо изнасилване? - попитах закачливо, докато се изправях от скута му и коленичих пред него. Щом на ангелчето му бяха поникнали рога никаква нежност за него.
Намираща се вече между краката му, придърпах надолу шортите му така, че да се покаже атрибута му и преди да е казал каквото и да е го поех между меките си плътни устни, същевременно плъзгайки ръката си по дължината му и започнах да ги движа съвместно и в синхрон. Ако сега не беше доволен от почивката си не знам какви му бяха условията и какво би било по- добро.
Sunshine*
Sunshine*
wrong Devil
wrong Devil

Брой мнения : 55
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Вишъс Сря Юли 30, 2014 12:09 am

Не мислех трезво. Не знаех как да се държа в такива ситуации, а близостта с тази жена ме подлудяваше. Исках да я целуна, но не можех да и покажа колко съм слаб пред нея. Слабостта ми можеше да ме предаде, но явно аз вече бях изгубил. Бях се предал и точно, когато си мислех че тя ще ме остави тук или по-скоро ще се върнем в офиса и всичко ще е както преди видях как пада бавно на колене. Преглътнах тежко. Това наистина ли се случваше. В едната си ръка държах коктейл, който просто оставих. Захвърлих го на масата и не ме интересуваше дали се е разлял, а ръцете й се плъзнаха по краката ми и дори не ми даде време да кажа нещо. Просто свали шортите ми и го направи. Започна да си играе с мен по онзи начин, който ме влудяваше. Исках го. Исках това повече от всичко. Исках нея. Исках тя да ме задоволява... желаех я повече от всичко и колкото и да се опитвах да не си го призная аз наистина изпитвах нещо към нея:
-О, Гос.... - щях да кажа нещо, което нямаше да е на място:
-О, да! - усещах как меките й устни се движеха по него, докато ръката й помагаше. Беше толкова добра.. по-добра от която и да е друга. Беше.. невероятно и неописуемо. Не знам дали беше правилно това, че го желаех, но наистина исках да и покажа как ми действаше тя. Изпитвах някакво желание да правя груб секс с нея, а след това нежна любов. Изпитвах желание да я изчукам, а след това.. когато чувам стоновете й, забавеното й дишане всичко да се промени.. да и покажа що за "ангел" съм и да се опитам да я пленя.. да я направя моя или по-скоро.. да ни свържа заедно:
-Не спирай.. - преглътнах тежко, ръцете ми се вкопчиха в стола, пениса ми се втвърди, мускулите на тялото ми се стегнаха и се извих така, че частта от тялото ми, с която тя си играеше да изпъкне напред. Исках да го усетя.. исках го... повече от всичко.. Не исках нежност сега. Сега исках груб и див секс. Исках да съм на нейната територия, а след това да поема аз командването и да я доведа до любовната игра. Да се опитам да събудя някакви чувства в нея...
Вишъс
Вишъс
purposive Angel
purposive Angel

Брой мнения : 57
Join date : 05.06.2013

Върнете се в началото Go down

След няколко дни. В офиса. Empty Re: След няколко дни. В офиса.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите