Nightmare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» След няколко дни. В офиса.
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyСря Юли 30, 2014 12:09 am by Вишъс

» Понеделник. В офиса!
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyПон Ное 04, 2013 7:47 pm by Вишъс

» Преди няколко седмици
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyПет Авг 30, 2013 6:38 am by Jack Rourke

» Ето го и спамът!
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyСъб Авг 10, 2013 2:20 pm by Alisia

» Тайното местенце на Тони
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 9:53 pm by Dealer

» Стаята на Сторм.
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyНед Юни 16, 2013 3:17 am by Rachel ❤

» "impossible" love
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 9:48 pm by Dealer

» Demon's don't love.
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 9:32 pm by Rachel ❤

» Кухнята...
Преди няколко седмици - Page 2 EmptyПон Юни 10, 2013 9:25 pm by Rachel ❤


Преди няколко седмици

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Преди няколко седмици - Page 2 Empty Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 3:27 pm

First topic message reminder :

Проклетите слънчеви дни нямаха край. Мразех тази част от годината. И без това всяка дневна светлина ме дразнеше, а тъпото слънце ограничаваше излизанията ми навън максимално. Изолацията беше започнала да ми тежи, но не бях чак толкова самоубийствено настроена за да се оставя големия пек да ме изпържи и да превърне от едно нежно вампирче като мен само шепа пепел. От друга страна трябваше и да се постарая да запазя прикритието си. Част от враговете ми вече бяха надушили, че съм наблизо а аз нямаше какво друго да направя освен да стоя и да се крия като страхливка. Тишината в къщата вече ме побъркваше. Дразнех се от факта, че бях сама, но някак си го предпочитах пред алтернативата да бъда заловена. И все пак за жалост ми се налагаше да напазарувам. Бях се отказала от повечето екстри, но за жалост усещах непреодолима нужда от някои основни неща като паста за зъби и шампоан. За мое съжаление вече нямах послушно кученце, което да тича и да изпълнява поръчките ми, а този факт ме изнервяше още повече. Не, че не можех да се грижа сама за себе си, но беше далеч по-приятно някой друг да го прави. За жалост в край на сметка се налагаше да изляза. Колкото и да ценях живота си, хигиенните ми навици бяха по-ценни за мен и затова с нетърпение изчаках прикритието на нощта, за да отида до близкия супермаркет.
Чистия въздух навън леко ме ободри, но не можа да отвлече мислите ми от наболелите проблеми. Дали някой ме следеше? Дали излизането ми навън не беше грешка? Излагах ли се на риск? Всички тези мисли бяха завзели максимално мозъка ми и аз неусетно стигнах до супермаркета. Влязох вътре, а погледа ми веднага се плъзна бързо по щандовете. Исках да намеря нужните ми продукти максимално бързо и да се прибера в защитения ми дом. След няколко минутно обикаляне най-накрая бях успяла да намеря повечето от нещата, от които имах нужда. С облекчение се запътих към касата , когато усетих как някой разсеян колкото мен бе бутна и аз за малко не полетях на пода. Погледът ми моментално потърси виновника за този сблъсък, а устните ми злобно процедиха забележка:
- Не гледаш ли къде вървиш или си сляп? - може би бях прекалено груба от нужното, но бях доста изнервена, а непознатия съзнателно или не бавеше прибирането ми у дома.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down


Преди няколко седмици - Page 2 Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 09, 2013 9:29 pm

Докато беше на фризера и се самозадоволяваше беше приятно, но щом слезе от него последва още по-приятната част. Езика й по тялото ми. Доставяйки ми удоволствие на всяка една точка, която докоснеше и накрая просто се озова на мястото, на което трябваше да е. Погледнах я и тя се намираше пред мен на колене. Преминаваше по дължината на пениса ми, но не само го задоволяваше, но и го почистваше от сладоледа. Усмихнах се и й казах:
-Сега.. искам да се върнеш на фризера.. - когато видях учудването в очите й продължих:
-да се разкрачиш широко и да ме поемеш.. да ме усетиш вътре в теб! - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Да изпиташ това, което желаеш толкова много! - след като казах това се доближих така, че тя да отдаде внимание на малкият ми приятел за последно и да се отправи към мястото, на което щяхме да правим див секс, а след това да потърсим още едно и още едно, докато не стане време за.. сън. Преминах по бузата й с пръсти и допълних:
-След това.. отиваме в имението ми и ще продължим с игричките! - и се усмихнах доволно.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици - Page 2 Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Вто Юни 11, 2013 9:49 pm

Продължавах да стоя на колене пред него, прекарвайки бавно и нежно езика си по цялата дължина на члена му доставяйки по този начин удоволствие не само на него, но и на мен. Бях на максимума на възбудата си. Самата мисъл, че скоро ще го усетя вътре в мен ме караше да потрепервам. Поредната му заповед изписа усмивка на лицето ми. Момента, за който копнеех беше близо. Съвсем скоро щях най-накрая да правя секс с Луцифер. Със сигурност ако някой ми беше казал това преди няколко часа, щях да му се изсмея, но в момента това беше най-реалното развитие на нещата и аз нямах търпение да усетя тръпката от дивия и необуздан секс с повелителя на Ада, с въплъщението на всяко зло.
Още няколко пъти прокарах бавно език по пениса му, преди отново а се покатеря на фризера. Краката ми мигновено заеха позата, която той желаеше. Цялата тръпнех в очакване и възбуда. Все още успявах да контролирам тялото си, но знаех че всеки момент всяко мое усещане и чувство ще бъде пометено от ураган от страст.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици - Page 2 Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Вто Авг 27, 2013 10:15 pm

Луцифер се усмихна и каза:
-Толкова си добричка. Заслужи си наградата! - след тези думи се доближи до нея и премина с език по две от пръстчетата си. Бавно ги спусна по тялото й и след това ги раздвижи, като премина по влажните й слабини. Възбудата й лудееше в тялото й, а той я целуна, като езика му нахално навлезе в гърлото й и затърси нейният. След като се отдели бавно тя усети как пръстите му се отместиха от отвора й и тяхното място зае пениса му. Нежно и внимателно премина по срамните й устни и когато очите му срещната нейните последва и рязкото навлизане докрай. С едно движение я изпълни цялата, а той просто се доближи и прошепна в ушето й:
-Пениса на дявола е в теб... какво е чувството - бавно задвижи тялото си в областта на таза и тя усети как излиза и след това рязко отново навлиза в нея. Телесните й сокове обвиха достойнството му и го накараха да изпита възбудата й около част от своето тяло. Той се усмихна и просто започна да се движи, докато устните му изучаваха вратлето й. Изведнъж забави и почти спря, като каза:
-Моли ме! Моли ме за още! - и зачака да чуе изпълнението на командата си.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици - Page 2 Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Сря Авг 28, 2013 9:28 pm

Заслужавах поощрение. Изпълнявах всичките команди на дявола и при това ми харесваше. Време беше и аз да получа нещо в замяна и на лицето ми се разля усмивка след последните му думи. Възбудата бушуваше в мен и не бях сигурна колко още можех да я сдържам.
Цялата потръпнах от удоволствие, когато усетих пръстите на Луцифер докосват клитора ми. Вече можех да дам воля на емоциите си и от устните ми се процеди лек стон, а след него вик на удоволствие когато усетих как целия му пенис ме изпълва. Точно така си представях всичко. Грубо и необуздано. Леко повдигнах таза си и се нагласих така, че да усещам възможно най-приятно движенията на Луцифер. От устните ми продължиха да се отделят стонове на удоволствие, докато той продължаваше да се движи в така познатия ритъм вътре-вън..
И тогава изведнъж спря. Бавно се опитах да се върна в реалността и да се заслушам в думите му. Трябваха ми няколко секунди, за да проумея какво става и да разбера какво иска от мен, след което умоляващо и подканящо промълвих:
- Моля ви, господарю. накарайте ме да свърша. Моля ви
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици - Page 2 Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Пет Авг 30, 2013 6:38 am

Луцифер се усмихна доволно и каза:
-Тази молба беше искрена, но трябва да знаеш че след това... ще бъдеш изцяло моя.. ще живееш в имението ми, ще изпълняваш заповедите ми и щом пожелая нещо ти ще го изпълниш! - след тези думи рязкото проникване на пениса му в нея не само беше усетено от двамата, но и последва нещо, което щеше да я накара да свърши за секунди. Движенията на дявола бяха повече от опитни. Сякаш той знаеше по какъв начин да навлезе в нея, за да я изкара извън релси. Пениса му я изпълваше, а ръцете му докосваха тялото й там, където би й харесало. Беше повече от опитен. Беше самият Дявол и знаеше кой грях кого възбужда. Стисна гърдите й, като тя усети лека болка в тях и повече затопляне и прошепна в ушето й:
-Признай го. Обожаваш начина по който се държа с теб! - след тези думи едната му ръка се спусна между телата им и премина по клитора й. Тя усети удоволствие не само от навлизането на пениса му, но и от галенето на най-нежното й местенце..
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици - Page 2 Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите