Nightmare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» След няколко дни. В офиса.
Преди няколко седмици EmptyСря Юли 30, 2014 12:09 am by Вишъс

» Понеделник. В офиса!
Преди няколко седмици EmptyПон Ное 04, 2013 7:47 pm by Вишъс

» Преди няколко седмици
Преди няколко седмици EmptyПет Авг 30, 2013 6:38 am by Jack Rourke

» Ето го и спамът!
Преди няколко седмици EmptyСъб Авг 10, 2013 2:20 pm by Alisia

» Тайното местенце на Тони
Преди няколко седмици EmptyЧет Юли 18, 2013 9:53 pm by Dealer

» Стаята на Сторм.
Преди няколко седмици EmptyНед Юни 16, 2013 3:17 am by Rachel ❤

» "impossible" love
Преди няколко седмици EmptyПон Юни 10, 2013 9:48 pm by Dealer

» Demon's don't love.
Преди няколко седмици EmptyПон Юни 10, 2013 9:32 pm by Rachel ❤

» Кухнята...
Преди няколко седмици EmptyПон Юни 10, 2013 9:25 pm by Rachel ❤


Преди няколко седмици

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Преди няколко седмици Empty Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 3:27 pm

Проклетите слънчеви дни нямаха край. Мразех тази част от годината. И без това всяка дневна светлина ме дразнеше, а тъпото слънце ограничаваше излизанията ми навън максимално. Изолацията беше започнала да ми тежи, но не бях чак толкова самоубийствено настроена за да се оставя големия пек да ме изпържи и да превърне от едно нежно вампирче като мен само шепа пепел. От друга страна трябваше и да се постарая да запазя прикритието си. Част от враговете ми вече бяха надушили, че съм наблизо а аз нямаше какво друго да направя освен да стоя и да се крия като страхливка. Тишината в къщата вече ме побъркваше. Дразнех се от факта, че бях сама, но някак си го предпочитах пред алтернативата да бъда заловена. И все пак за жалост ми се налагаше да напазарувам. Бях се отказала от повечето екстри, но за жалост усещах непреодолима нужда от някои основни неща като паста за зъби и шампоан. За мое съжаление вече нямах послушно кученце, което да тича и да изпълнява поръчките ми, а този факт ме изнервяше още повече. Не, че не можех да се грижа сама за себе си, но беше далеч по-приятно някой друг да го прави. За жалост в край на сметка се налагаше да изляза. Колкото и да ценях живота си, хигиенните ми навици бяха по-ценни за мен и затова с нетърпение изчаках прикритието на нощта, за да отида до близкия супермаркет.
Чистия въздух навън леко ме ободри, но не можа да отвлече мислите ми от наболелите проблеми. Дали някой ме следеше? Дали излизането ми навън не беше грешка? Излагах ли се на риск? Всички тези мисли бяха завзели максимално мозъка ми и аз неусетно стигнах до супермаркета. Влязох вътре, а погледа ми веднага се плъзна бързо по щандовете. Исках да намеря нужните ми продукти максимално бързо и да се прибера в защитения ми дом. След няколко минутно обикаляне най-накрая бях успяла да намеря повечето от нещата, от които имах нужда. С облекчение се запътих към касата , когато усетих как някой разсеян колкото мен бе бутна и аз за малко не полетях на пода. Погледът ми моментално потърси виновника за този сблъсък, а устните ми злобно процедиха забележка:
- Не гледаш ли къде вървиш или си сляп? - може би бях прекалено груба от нужното, но бях доста изнервена, а непознатия съзнателно или не бавеше прибирането ми у дома.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 3:58 pm

Преди няколко седмици Tumblr_mms1szuFG41rjxbmho1_500

Как съм? Добре! Какво правя? Обличам се! Подаващото се тяло от тъмницата е моето. Аз съм онзи, които знае какво иска, аз съм онзи който управлява злото. Щом излязох от банята минах през стаята си. Обичах огромното си имение. Облякох се. На вън беше жега за мен.. дори и за хладна юнска вечер беше адската жега. Обух си черен кожен панталон и кубинки, а след това излязох. Гол от кръста нагоре. Разхождах се по улиците, като човек без работа. Накрая видях единствената светлина, която идваше от денонощен магазин. Бавно закрачих на там и влязох през автоматичните врати. Разхождах се по рафтовете, оглеждах всичко. Изведнъж се спрях пред един щанд за чипс. Посегнах към един Лейс със вкус на паприка, когато някой се блъсна в мен. Нещо или по-скоро тялото на някакво същество се блъсна в моето. После ми се развика защо не внимавам къде ходя. Бавно се обърнах и погледнах вампирката от женски произход. Като крал на ада имах една екстра да мога да подуша всеки какъв е. Подадох и ръка и казах:
-Защо следващия път просто не ме поканиш на питие? - и зачаках да поеме дланта ми, леко наведен над нея и гол от кръста нагоре.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 5:07 pm

Погледа ми веднага се спря на съществото виновно за сблъсъка. Бързо и тайно го огледах. Хмм явно не му липсваше самочувствие, след като беше излязъл в този вид. Може би смяташе да подкосява краката на всички момичета, които го видят. Мда, беше привлекателен. Нямаше спор в това и въпреки всичко арогантността му ми идваше в малко повече. Да не би да очакваше, че ще падна в краката му на секундата. Е това нямаше да стане. Не знаех кой е и какво е. Веднага усетих, че не е човек. Не можех да разбера какъв точно вид същество е, но не ме интересуваше дори това да беше самия Луцифер, изникнал от дълбините на пъкъла. Инстинктите ми може и да бяха притъпени, но нямах намерение да се оставя неизвестността да ме плаши. Смятах да му покажа, че не той е шефа тук както си мисли, а аз. Хванах ръката му и бързо и грациозно се изправих. На лицето ми моментално застина надменно изражение, което нямах намерение да махна лесно.
- Обикновено мен ме канят на питие. Обичам мъжа да поема тази инициатива - надменните нотки в гласа ми бяха остри, но в погледа ми заискря палаво пламъче, което имаше за цел да провокира мъжа срещу мен.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 5:17 pm

Тя пое ръката ми и се изправи, а когато вече бяхме един срещу друг се доближих без да ме интересува дали ще нападне, защото не можеше да ми направи нищо. Бях толкова близо, като носа ми премина на милиметри от лицето й, а аз вдишах. Усмихнах се и казах:
-Миришеш прекрасно.. борбена личност. Обичаш да командваш и да правиш това, което искаш, но забравяш едно нещо! - очите ми срещнаха нейните. Тя видя светло синият им цвят, а аз видях този на нейните. Ръката ми бавно се плъзна по бузата й, а тогава я вкарах в илюзия. Тя видя нещо, което никой друг не е виждал и въпреки, че не беше истина изглеждаше толкова реално. Тя видя мястото, което притежавах. Ада. Видя нейни познати, които бяха измъчвани и след секунда тялото й, което едва се задържа на крака от тежката гледка, която и показах се отпусна, а тя усети ръцете ми, които го прегърнаха и притиснаха към моето. Задържах я, за да не се свлече отново на пода и се доближих до ушето й:
-И да.. аз съм Луцифер! - усмихнах се доволно и я пуснах, като се огледах и допълних:
-Ако искаш питие.. ако искаш да вкусиш истински вкусно питие и то не какво да е.. а от кръвта на този, които е създал злото.. може би ще е добре да паднеш в краката ми и да се молиш! - можех да контролирам съзнанието й, можех да контролирам самата нея, но след това просто се усмихнах злобно и допълних:
-А може просто да си признаеш сама на себе си, че няма нищо по-хубаво да срещнеш някой, които може да ти предложи защита, да спреш да се оглеждаш за страшни ловци и противници и сещаш се.. да намериш подслон - след като допълних това тя усети пръстчето ми, което се движеше бавно по вратлето й:
-Мога да ти предложа много, но.. какво ще получа аз в замяна? - и зачаках да чуя някакви предложения. Не бях случайно тук.. все пак.. краля на ада не се отбиваше в денонощен магазин ей така.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 5:56 pm

След секунда той вече беше изключително близо до мен. Очите ми срещнаха неговите цялото ми същество потъна в тези сини бездънни очи. И тогава започна всичко. Усетих как целия свят около мен се върти. Не знаех какво става. Той ми говореше нещо, но аз не го чувах. Беше като далеч шум, който не можех да разбера. Пред мен се разкри мрачна гледка. Нямах никакво съмнение къде се намирах. Това беше Ада. Виковете на грешниците раздираха въздуха. Милиони обречени души страдаха в своите вечни мъки. Душата ми се смрази от ужас. Внезапно забелязах, че сред грешниците имаше доста хора, които познавах. Повечето от тях не можех да понасям и не ми пукаше за болката, която изпитваха, но тогава пред очите ми излезе Мелани. Не, това не беше възможно. Можех да понеса всичко друго, но не и да видя точно нея тук. Всеки друг заслужаваше да се пържи в пъкъла, но не и тя. Тя беше прекалено добра, тя беше ангел и не заслужаваше да попадне тук. Цялото ми тяло започна да трепери от ужас и гняв. В гърлото ми се задави вик. Съзнанието ми се опита да заработи отново. Знаех, че всичко това е илюзия..или по-точно отчаяно се молех това да е така. Не исках всичко това да е истина.
По бузата ми потече сълза от слабост. Най-накрая усетих как се връщам в познатия супермаркет точно до рафта с чипсовете. Едва се държах на краката си и с неохота трябваше да призная, че ако не беше здравата хватка на Луцифер, отдавна щях да съм се озовала на пода. Усещах пръстта, който се движеше бавно по врата ми. Цялото ми същество изгаряше от желание да се отдръпне от него, но слабостта в краката ми беше прекалено голяма. Погледа ми бавно се фокусира върху очите му, опитвайки се да асимилирам думите му. Да, той ми правеше предложение, на което не можех да откажа. Нещо типично за владетеля на Ада. Неговите предложения са винаги прекалено примамливи, но на прекалено висока цена.
- Въпроса не е какво аз ще ти предложа, а какво искаш ти - прошепнах отпаднало аз. Знаех, че каквото и да предложа, за него ще бъде прекалено евтино за сделката, която ми предлага. Мозъка ми отново започна да работи в практична посока. Цялото ми преживяване от преди минута изглеждаше като лош сън, от който съм се събудила и мигновено бях започнала да забравям. В момента умът ми беше зает само с предложението, което ми беше отправени. А сделката наистина беше доста добра и постепенно започнах да осъзнавам, че съм готова да платя всякаква цена за нея.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 6:07 pm

Усмихнах се и тя видя как времето спря. Всичко около нас замръзна. Звуците. Хората. Всичко! Бяхме само аз и тя. Тя можеше да усети как пръста ми, които се плъзгаше по вратлето й се спусна надолу по кожата й. Отворих леко деколтето й и се нарадвах на гледката. Две хубави планини. След като пуснах блузката й и гледката към гърдите й се прикри минах зад нея. Хванах нежно двете й бузки на дупето й ги пуснах. Накрая ръката ми премина отпред. Тя можеше да усети всичко, да види всичко, но не и да се движи. Усмихнах се доволно, а ръката ми се плъзна по стомахчето й и премина между краката й:
-Страхотна си! Имаш невероятни данни! - след това се доближих още повече и казах:
-Искам те за себе си! Да си само моя и да правиш това, което желая! - след тези думи времето пак замръзна и в следващия момент всичко си тръгна, а аз стоях пред нея, на милиметри. Преминах с език по устните си и тя можеше да усети колко беше близко движението до кожата й, ако само бях мръднал леко. Усмихнах се и допълних:
-И не само ще получиш моята закрила! Ще живееш с мен.. в имението ми, а за финал това, което най-много ще ти хареса. Това, което ще получиш е.. - доближих се и тялото ми се долепи до нейното. Гърдите й се разпространиха по моите голи и единственото, което ги делеше бяха платовете на сутиена и блузата й. Ръката ми се плъзна по рамото й, по врата й и отмести косата й, а устните ми обвиха ушето й и го засмукаха леко:
-Ще можеш отново да се разхождаш на слънчева светлина! Да видиш слънцето и да не се разпаднеш.. да не те дразни. Мога да ти помогна с този.. как да го кажа.. проблем, но.. трябва да си готова да изпълняваш всичко, което кажа без да се противиш! - след тези думи ръката ми премина през косата й и се отдалечи от тялото й, а аз я погледнах в очите и попитах:
-Сделка.. или не? - и се усмихнах с една доволна усмивка. Сега бях сигурен в нещо. Щеше да вземе всичките си думи от началото и дори може би щеше да е готова да падне на колене пред мен.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 6:33 pm

Всичко около мен започна да се развива прекалено бързо за отпадналото ми съзнание. Докато мигна и всичко около нас беше спряло. Знаех, че контролира времето и сега го беше спрял напълно. Опитах се да помръдна, но беше невъзможно. Отново бях под неговата власт. Виждах и усещах всичко наоколо, но не можех да направя нищо. Бях като замръзнала. Усетих как той се приближава към мен и дръпва блузата ми. усещах изцяло проучващия му поглед. Знаех, че трябваше да се почувствам унизена, но противно на всичко не беше така. Зърната на гърдите ми щръкнаха само от настоятелния му поглед. В съзнанието ми изникна нежелана мисъл - каква ли щеше да е реакцията ми ако вместо само ги гледа ги докосне. Още преди да съм прогонила тази мисъл от главата си усетих как блузата ми се връща на място, прикривайки всичко, което трябва. Луцифер бавно се завъртя и се озова зад мен. Търсещите му ръце се задвижиха по тялото ми. Дори и да исках да помръдна не можех. Единствено, което ми беше позволено беше да се оставя на усещанията си. Така и направих. Знаех, че не трябва да се разсейвам и да продължа да мисля трезво върху думите му, но действията му бяха прекалено хипнотизиращи. Усетих как ръката му бавно се спуска към слабините ми. Цялото ми същество потръпна от удоволствие. Не знаех дали той ми внушава всичко това да ми хареса или просто знаеше къде точно да пипне, за да ме разтрепери, но точно сега е ме интересуваше. Ръцете му продължаваха да измъчват сладостно тялото ми, а от устните ми се процеди стон. И точно тогава той се отдръпна от мен и времето отново тръгна.
Всичко около нас продължи своя нормален ритъм, но аз все още не можех да нормализирам дишането си. Луцифер отново заговори делово, но всячески се опитваше да ме разсея и разконцентрира. Искаше да знам какво ще изгубя, ако откажа предложението му, а това бяха наистина много неща, при това неща, които искам. Възбудата все още не ме беше напуснала, макар и да се опитвах да я игнорирам. Исках да обмисля добре всички варианти. Знаех какво искам и характера ми беше такъв, че винаги избирах най-прекия път до него, без да ме интересуват последствията. Но сега исках да претегля всички възможности, въпреки че търсещото езиче на Луцифер, не ми оставяше тази възможност.
- А какво ще стане, ако откажа - прошепнах задухано аз, преди на свой ред да пусна ръцете си по гърдите и плочките на корема му. Най-накрая успявах да контролирам действията си, но странно защо реших да направя точно това. Не знаех дали ще му хареса или ще го ядоса, но имах нужда от това.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 6:41 pm

Усмихнах се и ръцете ми се вдигнаха, като хванаха нейните за китките, плъзнаха се нагоре и разтворих захвата й. Така тя усети как тялото й се доближи до моето, а ръцете й се намираха около врата ми, облегнати на раменете ми. Без да питам слях устни с нейните. Езика ми се плъзна между тях и навлезе навътре търсейки нейното, а щом го намери върха му почна да докосва този на нейния и да си играят в страстният танц на целувката. Бавно се отдръпнах и усетих как тя се опитваше да не прекрати тази целувка, но го направих:
-Ако не приемеш предложението няма да можеш да правиш див секс с мен всеки ден, вечер.. всеки час.. няма да можеш да се насладиш на това да те събудя с език, докато главата ми е между краката ти - след като казах това се доближих и й казах:
-Но.. за да съм сигурен, че си готова на всичко искам тук и сега да се съблечеш.. чисто гола и да паднеш на колене пред мен, а след това да ми кажеш "Приемам сделката ви господарю!" исках да видя дали наистина е готова на всичко. Исках да видя, че е готова да е моя. Че е готова да се подчини на владетеля на мрака и да стане негова. Не я исках за секс играчка. Исках я за много повече:
-Прочетох мислите ти.. видях желанието ти да усетиш ръцете ми по гърдите си. - стоях с ръце отпуснати до тялото ми, а аз се усмихнах доволно и казах:
-Е? Готова ли си да задоволиш Луцифер? Готова ли си на всичко за него? - имах усещането, че не иска да се подложи на това унижение, но трябваше да мине изпитанието. Бавно хванах ръцете й и ги отдръпнах. Така бях свободен от захвата й и чаках да видя.. да видя как стой на колене пред мен и ме признава за свой господар.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 7:10 pm

Целувката ме разтърси. Не беше нежна, а настойчива и изпълнена със страст. Целия свят около мен сякаш се завъртя, а аз отново бях завладяна от същата трескава възбуда като преди малко. Бях пометена от ураган от страст. Езичето ми леко се заигра с неговото. Той знаеше, че го искам и се възползваше от слабостта ми. Съзнанието ми отново беше залято от мръсни мисли. Започнах да си представям какво точно искам да направя с него. Не можех да скрия, че да спя с Луцифер щеше да е като сбъднат блян, но за жалост не можех да скрия мислите си от него. Той можеше да ги прочете с лекота, а това му даваше предимство. Макар и да не исках, той прекрати целувката, пренебрегвайки всичките ми опити за протест.
Погледа ми отново се впи в неговия. Той отново го правеше. Дразнеше ме и ме предизвикваше. Не знаех колко още съм способна да издържа. Условията на сделката ме устройваха, но в следващия момент стигнахме до същността на въпроса. Аз гола на колене пред него и то точно в този момент. Кралят на мрака искаше да си върне за надменното ми държание и то по възможно най-унизителния начин за мен. Искаше да призная превъзходството му. Аз, която не приемах ничии заповеди. Винаги съм се отнасяла с презрение към всеки, който е мислел, че съм нещо повече от мен. Но сега нямаше как да не призная, че той наистина е нещо повече от мен. Той беше всесилния господар на всички същества като мен. Той беше нашия създател. И сега този създател искаше от мен да призная върховната му власт. Не бях сигурна, че съм готова да се унижа по този начин пред, когото и да било, независимо дали е господар на Ада или просто обикновен мъж. В същото време не можех и да захвърля с лека ръка сделката, която ми се предлагаше. Той можеше да ми даде свобода. Да, тази свобода щеше да е привидна, но поне нямаше да се крия като мишка, бягайки от дебнеща я котка. Предпочитах да се подчинявам на него отколкото на страха си.
Бавно разтърках слепоочията си, опитвайки се да взема най-накрая някакво решение, но не можех. Гордостта или свободния живот? Дилема, която ме глождеше без да ми дава покой.
- Това ли искаш да направя? Искаш да ме унижиш максимално преди да ме вземеш под крилото си? Връщаш ми за надменното поведение? Знаеш, че сделката е прекалено сладка, за да откажа. - Бях се отдръпнала на известно разстояние от него, за да мога да мисля по-спокойно. Дори само близостта му ме изнервяше. И колкото и думите ми да подсказваха, че съм готова да направя всичко, което пожелае, дрехите ми все още бяха на тялото и се надявах да не се наложи да сменят местоположението си..Или поне само за сега.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 7:28 pm

Устните ми се извиха в доволна усмивка и й казах:
-Не искам да те унижавам. Искам да видя дали си готова да изпълниш всяко мое желание, преди аз да изпълня всяко твое. Виждам мислите ти! Виждам желанието ти да ме видиш гол, да ме усетиш, да ме докоснеш! - след тези думи я погледнах право в очите и допълних:
-Но.. не виждам желание, в което ти си моя. Виждам само как искаш да ме имаш, а не аз да те имам. - след тези думи преминах бавно с ръка през косата си и й казах:
-Искам да те видя на колене пред мен, за да знам че наистина ме признаваш за свой господар! - след тези думи огледах тялото й и допълних:
-А голотата.. просто искам да видя как ме молиш на колене.. както ще ме молиш, когато сме само двамата! - след това се доближих и й прошепнах:
-А и искам да видиш как ме караш да се надървя! - след тези думи се усмихнах, защото знаех какво ще се случи в съзнаните й и между краката й.. ще се възбуди само при мисълта за това как ме възбуда:
-Е? Готова ли си да ме признаеш за свой господар или ми казваш, че няма сделка?
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 8:07 pm

Беше повече от очевидно, че няма да мога да се измъкна от тази част от сделката. Той държеше много на нея. Мислите ми не бяха тайна за него. Успя да прочете абсолютно всяко едно нещо, което премина през ума ми. Нямаше смисъл да се опитвам да го излъжа в думите си. Трябваше просто да реша какво да правя. Облагите, които ми се предлагаха бяха примамливи. Знаех, че съм готова да направя това, което иска. Луцифер искаше да му призная господството. Дали щях да бъда измамена в сделката? Може би. Но от друга страна, ако не я сключех непрекъснато щеше да ме преследва лошото чувство, че съм направила една от най-големите грешки в живота си. След като се затърсих дълбоко в съзнанието си осъзнах, че вече бях взела това решение, още след като предложението ми беше отправено. Само губех време в празни приказки след като знаех, че така или иначе ще изпълня желанието на владетеля на Ада.
Отдръпнах се още няколко крачки назад, свеждайки поглед надолу. Не беше нито времето нито мястото за свенливост, но странно защо ме обхвана такова чувство. Въпреки всичко се опитах да го игнорирам и бавно започнах да си свалям дрехите една по една, захвърляйки ги до себе си. Луцифер трябваше да е доволен от мен. След като и последната дреха се озова на пода, бавно коленичих пред него със сведена глава, а от устнте ми все още не излизаха думите, които той искаше да чуе. Бях прекалено засрамена, за да успея да ги произнеса.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 8:38 pm

Когато тя започна да се съблича погледа й не се отлепи от земята. Видях как красивите й гърди излязоха на яве пред очите ми. Забелязах как краката й останаха оголени и тя прикриваше интимните си части от мен. Усмихнах се. Нямаше гордостта да ме погледне, но само тя изпускаше шанса си да види нещо. Доближих се и тя видя кубинките ми и края на кожените ми панталони. Ръката ми се протегна и бавно повдигна главата й, а докато погледа й се изкачваше по краката ми накрая се озова в областта на достойнството ми и това, което можеше да види беше как панталона ми беше издут в десния крачол. Усмихнах се доволно и се наведох, като заговорих, а тя усети топлият ми дъх да се разпространява по лицето й:
-Сега остава само да кажеш думите! Да признаеш победата ми и да ми кажеш, че си моя! - след като казах това се доближих до ушето й и прошепнах:
-Направи това и всичко ще се промени! - след тези думи много бавно приклекнах. Беше ми неудобно с надървен пенис да се сгъвам с тия панталони. Погледнах я в очите и допълних:
-И искам да видя цялото ти тяло.. искам да видя как ми се подчиняваш и как ме молиш за закрила! - след тези думи бавно започнах да се изправям и на милиметри от очите й реших просто да спра и да се наслади на гледката на панталона ми и да видя дали ще се изкуши да го докосне. Просто застанах изправен пред нея и дарявайки и невероятна гледка. Но това, което аз виждах.. голотата й пред мен ме възбуждаше. Усмихнах се. Усетих погледите на хора около нас и всички, които я гледаха и изпиваха с поглед усетиха нещо. Тя ги чу. Крясъците на безпомощните хора, чийто очи горяха. Всеки, които беше гледал моето изпитваше болка, а звука на мъчението ме възбуди още повече. Усетих как звука от скърцащия ми кожен панталон ме влудява и с леко по-твърд глас казах:
-Чакам! - надявах се да изпита удоволствието, което аз изпитах и това, което вижда.. мъчещите се мравки да я възбудят още повече.. да види какво се случва с тия, които си мислят, че могат дори само да пожелаят нещо мое.. само да го погледнат.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 9:20 pm

Продължавах да гледам срамежливо надолу. Не можех да вдигна поглед. Гордостта ми беше наранена, но това вече нямаше значение. Той бавно се приближи до мен и вдигна главата ми. Не исках, но нямах избор. Погледа ми бавно се плъзна по крака му, достигайки мястото където достойнството му издуваше панталона. Не можех да скрия, че тази гледка ми харесва. Исках да го докосна, но ме беше страх да не го ядосам. Възбудата отново започна да ме изпълва. Бленувах да се слея с него. Исках див, необуздан секс, но това нямаше да стане преди да изрека проклетите думи.
Луцифер се отдръпна леко, но все още беше само на ръка разстояние. В край на сметка не можах да удържа на изкушението и се протегнах за да го докосна. Ръката ми започна нежно да масажира пениса, в опит да му достави наслада. И точно в този момент до съзнанието ми достигнаха писъците. Не можех да кажа, че изпитах съжаление към тях. Никога не съм била състрадателна душа. Даже напротив. По-скоро се почувствах поласкана, че Луцифер не желае да ме дели с друг. Строгия му глас ме отвлече от мислите ми и тогава машинално най-накрая изрекох прословутите думи:
- Приемам сделката ви, господарю. Моля ви за закрила.- Очаквах да се почувствам по-унизена от тези думи, но вместо това изпитах облекчение. Най-накрая се беше свършило. Бях изпълнила моята част от сделката.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 9:54 pm

Ръката ми бавно се плъзна надолу и тя видя как разкопчавам едното копче на панталона си. След това пръстите ми разтвориха и второто. Панталона бавно полетя надолу и тя разбра, че нямам боксерки отдолу. Пениса ми, които се беше свил в кожения панталон сега се вирна гордо напред и се намираше на милиметри от лицето й. Тя можеше да види всичко от там долу. Да види тестисите ми, да се наслади на вената изпъкваща на достойнството ми, на плочките ми и на гордата ми усмивка. След тези думи просто ръката ми посегна към нея и я погали по лицето. Тя усети нещо, което не е усещала до сега. Топлина. Нещо ново. След секунда на тялото й, точно малко под дясната й гърда тя усети леко парене и там се появи татуйровка. Това беше знака, които щеше да я пази от слънцето. Усмихнах се доволно и й казах:
-МОЯ! - да.. освен, че вече беше защитена от слънцето беше защитена от всичко друго, защото от тялото й се излъчваше приятния аромат на моя собственост, а щом тя получи тази защита усети новият аромат. Моят! Всяка една женска, която беше моя собственост усещаше приятен аромат, които можеше да я възбуди само от вдишването. Премигнах и издишах и най-накрая заговорих, а тя усети топлината в гласа ми:
-Можеш да продължиш до където беше стигнала. Можеш да направиш всичко, което си мислеше! - след това палеца ми премина по устните й и й казах:
-Изпълни първото си желание, а след това.. аз ще направя неща, които няма да забравиш! - вече бях сигурен, че нямаше да се интересува от това къде е и защо, а щеше да се отпусне и да прави каквото поиска. Беше моя!
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 10:26 pm

След изричането на думите се почувствах далеч по-добре, а и реакцията на владетеля на Ада подсказваше, че е доволен от мен. В този момент вече не се интересувах къде съм. Знаех само какво исках да направя. Гледах хипнотизирано как той си разкопчава панталона и най-накрая пениса му беше пред очите ми. Не можех да спра да се наслаждавам на тази гледка. Нещото,което сякаш съм чакала цяла вечност. Не успях да се сдържа на импулса да протегна ръка и да го погаля. Отново започнах леко да го масажирам, наслаждавайки се на това, което правя. И тогава усетих странната топлина и приятния сладникав мирис, който се разнесе около мен. Смътно осъзнавах значението му. Важното за мен беше, че вече съм защитена и няма нужда да се крия като страхливка. А и най-важното- най-накрая щях да се насладя на тялото, което се разкриваше пред мен.
- Благодаря ви , господарю. -успях да промълвя аз преди поредната мръсна фантазия, която имах намерение да осъществя, да заеме изцяло ума ми. Бавно се приближих към него и внимателно докоснах пениса му с устни. Езичето ми се завъртя като змия около главичката му, заигравайки се, опитвайки се да му достави максимално удоволствие. После бавно и нежно засмуках главичката, преди да прекарам език по цялото му достойнство. Надявах се това да му харесва, но имайки предвид накъсаното му дишане бях на прав път.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 10:35 pm

Тялото ми реагира приятно. Усети приятни допир на пръстчетата й, които обвиха достойнството ми, но когато устните й го докоснаха тя самата усети вълната от възбуда, която се разпространи от тялото ми. Тази вълна не само доказа, как ми влияе, но повлия и на нея. Накара я да чувства топлина между краката, възбуда и затруднение в дишането, което се случи и с мен. Щом езика й се плъзна по главата на пениса ми не само затрудни дишането, но и мислите ми. Бавно сведох погледна надолу и гледката да видя как тя се е вкопчила в малкия ми приятел, все едно вижда най-вкусното нещо, което обича и не е яла или по-скоро смукала от години. Преминах с език по засъхналите ми устни и й казах:
-Още преди да стъпиш в магазина аз те избрах! Приех те за своя собственост! - след тези думи преминах с ръка през косата й и й казах:
-Искам да се самозадоволяваш, докато задоволяваш и мен. Искам да видя как пръстчетата ти си играят с тялото ти.. искам да ми покажеш на какво си готова, за да те задоволя и аз. Искам да ме накараш да изпитам нещо, което не си карала друг да изпитва! - и ръката ми, която я галеше премина по вратлето й нагоре, докато не се отдели от кожата й. Отпуснах ръцете си до тялото и зачаках, защото знаех че това е само началото.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Нед Юни 02, 2013 11:21 pm

Езичето ми продължи да се заиграва с пениса му, преминавайки по цялата дължина от ствола до главичката и обратно. Харесваше и да му доставям удоволствие. Възбудата обхващаше и мен и всичко се дължеше изцяло на него. Ръцете му бавно погалиха косата ми, насърчавайки ме да продължа да правя това, което и до сега. Отново леко засмуках главичката на пениса му преди да го поема целия в устата си. Инстинктивно започнах да изпълнявам заповедта, която Луцифер ми беше дал. С едната си ръка придържах достойнството му, а другата се спусна по тялото ми докосвайки всяка една ерогенна зона. Пръсчетата ми се заиграха леко със зърната ми, преди ръката ми да се спусне бавно и внимателно по плоското коремче, проправяйки си път към влажните ми слабини. Започнах да се масажирам в ритъм с движенията, които правеше устата ми. Дишането ми се учести, а възбудата ми нарастваше с всяко следващо движение. Предполагах как изглеждам в неговите очи и знаех, че гледката му харесва. Очите ми потърсиха неговите в знак на одобрение, докато устните ми продължаваха да си играят с пениса му.готова да изпълня всяко негово желание както правех в момента. Езичето ми не спираше да си играе с достойнството му, докато ръката, с която се самозадоволявах забързваше все повече и повече темпото.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Нед Юни 02, 2013 11:30 pm

Усещах желанието да свърша. Просто да се отпусна и спермата ми да се разпространи в гърлото й, но не! Не още. Погледнах я. Отдадена на това да задоволи и двамата. Ръката й нежно галеше кожата на достойнството ми, другата нежно преминаваше между срамните й устни, а мислите й които виждах ме караха да се възбудя още повече. Ръцете ми се спуснаха надолу и тя усети как преминаха по косата й. Тя ме гледаше. Влажните й насълзени очи от трудното поемане на пениса ми ме гледаха и гледката на толкова перверзния момент ме накара да претръпна:
-Радвам се че прие сделката! - не знаех защо. Просто имах нужда да я притежавам. Да знам че е моя:
-Накарай ме да свърша! Отдай се на момента да ме докараш до невероятен оргазъм! - след тези думи ръцете ми я притиснаха към мен и тя усети как изпълвам гърлото й с цялото си достойнство. Усмихнах се и видях одобрителният й поглед. Това й харесваше.. не само на мен, но и на нея. Преминах с език по устните и допълних:
-Накрай ме да свърша, защото нямам търпение да усетя колко си възбудена и да вкуся срамните ти сокове! - след тези думи отпуснах захвата си и зачаках. Загледан в нея и готов да бъда докаран до финал.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Пон Юни 03, 2013 8:32 pm

Продължавах покорно да изпълнявам заповедите, които Луцифер ми даваше. Не можех да отрека, че ми е приятно да го правя. С наслада поемах члена му в устата си. Езика ми бавно и припряно се овиваше около главичката му, не можещ да се насити на усещането. Знаех, че той скоро ще свърши, затова постепенно започнах да забързвам темпото, а движенията, които езика ми правеше ставаха все по настоятелни. Очите ми отново потърсиха неговите. Погледа ми беше повече от перверзен. Исках да му покажа, колко много го желая и как всичко това ми доставя неистово удоволствие. С удоволствие поемах новата си играчка в уста, екзалтирана от все по-нарастващите й размери, които подсказваха скорошното свършване на Луцифер.
Докато с желание доставях удоволствие на партньора си, не бях забравила една от другите му заповеди- да се самозадоволявам. Свободната ми ръка продължаваше да шари по тялото ми, опитвайки се да си доставя максимално удоволствие, да покажа на Луцифер колко много ме възбужда всичко, което ме караше да правя. До сега не бях го бях осъзнала, но ролята на подчинена ми харесваше. Опиваше ме мисълта за неимоверната власт на краля на тъмнината и исках още и още от него.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Пон Юни 03, 2013 9:05 pm

Тя вампир ли беше или богиня на любовта? Беше ли сигурна в расата си, защото имаше повече опит от сукубус. Езика й беше невероятен. Само той можеше да докара удоволствие на мъжко същество, а да не говорим че тя използваше допълнително ръка и устни. Подлудяваше ме и ме караше да изпитам нещо, което не съм изпитвал отдавна. Удоволствие от ласки. Погледнах я в очите. Право в очите и видях желанието й. Тя ме желаеше по всякакъв начин. Всичките ми стегнати мускули и въздържанието ми от това да свърша се освободиха и мисълта, че тя изпълнява заповедите ми и задоволява не само мен ме накараха да изгубя контрол. Когато усетих финала използвах силата на волята си и тя усети как все едно нещо я притиска към мен и поема цялото ми достойнство в гърлото си. Тогава я усети. Топлата бяла течност се стече по сливиците й, докато се изстрелваше с грубост от цепката на главичката на пениса ми. Свърших и спермата ми се намираше в гърлото й. Исках да издържа повече, но не можах и сега трябваше да направя едно нещо. Да и се реванширам. Стоях прав и я оставих да се наслади докрай на това, което беше в ръката й гърлото й. Исках да си поиграе още малко с него, но въпреки това попитах:
-Кажи ми! Кажи ми желанието си.. най-перверзното си желание, което искаш да изпълня! Как си ме представяш? - и зачаках да чуя или по-скоро да видя истината в мислите и, защото имах чувството, че ще ме излъже за това, което иска и просто ще ми каже, че ще изпълни всяко едно мое желание.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Вто Юни 04, 2013 4:38 pm

Езичето ми продължаваше да си играе с члена му, усещайки предстоящия край. Знаех, че го карам да изпитва огромно удоволствие. В това ми беше силата. Умеех да удовлетворя всеки един мъж, карайки го да изпитва неща, които досега никоя друга жена не го е карала, пък и макар да говорим за самия Луцифер. Не знаех как успявах да го направя. Просто имах усет за тези неща, а и нищо друго не ми доставяше по голяма наслада от това да видя как партньора ми изтръпва от удоволствие и го заливат непрекъснати вълни от страст.
Отново поех достойнството му с уста, когато усетих непреодолимата сила притискаща му към него. След миг той свърши. Удоволствието, което го разтърси, покачи възбудата ми до нива, които смятах за невъзможни. Спермата му беше гъста и лепкава, но без усилие я преглътнах, след което погледа ми отново потърси настойчиво неговия. Исках да видя реакцията му. Бях ли се справила достатъчно добре за очакванията му? Трябваха ми само няколко части от секундата, за да разбера, че е така.
На устните ми се изписа лека усмивка, когато мислите ми взеха да текат неконтролируемо една след друга. Какво можех да поискам от него. Предполагах всичко, което си наумях. Все пак срещу мен стоеше повелителят на Ада и никое от моите сексуални желания не би го смутило. И все пак какво най-силно исках да направи с мен. Бях изправена пред огромна дилема, като картините в ума ми се сменяха бясно една след друга. Не можех да взема решение, а той чакаше и се усмихваше. Дали четеше мисли теми? Дали виждаше всяка една от фантазиите ми. И все пак аз вече бях направила това, което исках с него. Сега беше мой ред да разбера той какво иска да направи с мен
- Нали съм твоя собственост? Не трябва ли ти да решиш какво искам аз? - засмях се с гърлен глас аз, очаквайки да видя реакцията му. Предизвикващата Роуз отново беше на хоризонта, чакайки да разбере какво й е намислил Луцифер.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Вто Юни 04, 2013 4:56 pm

Луцифер се усмихна. Всичките мисли в главата й бяха от перверзна, по-перверзна, но това, което виждаше беше как тя го задоволява. Как той изпитва удоволствие, докато тя е на колене пред него и си играе с пениса му, как тя го задоволява, докато той се е излегнал на леглото. Какво трябваше да избере. Искаше да я накара да направи нещо, което ще я накара да достигне до оргазъм дори без да я докосва. Погледнах я. Застанала на колене пред мен. Доставила ми максималното удоволствие преди малко и готова да ме дари с още. Усмихнах се и ръцете ми се плъзнаха надолу, като тя ги усети. Преминаха по вратлето й и се озоваха на гърдите й. С палец и показалец хвана зърната й и ги стисна. Придърпа ги нагоре и я накара да го погледне, докато гърдите й бяха повдигнати нагоре от него. Той се усмихна и й каза:
-Искам да се разходиш из магазина. - след което се огледа и каза:
-Да намериш място, на което да се покатериш.. нещо, като маса или подобно.. да се разкрачиш и просто да се галиш, да се докосваш.. да се задоволяваш с пръсти пред мен.. и след като изпиташ невероятен оргазъм ще ми дадеш да те чукам.. да те чукам както пожелая! - след тези думи стиснах зърната й много силно, като се наведох леко. Щом тя усети как ръцете ми обвиват гърдите й, зърната, които бяха измъчвани усетиха устните ми, а след това и езика ми около тях. Погледнах я и допълних:
-И докато се самозадоволяваш.. искам крачетата ти да се разхождат по тялото ми, да ме докосват.. да ме галят.. да галят достойнството ми.. - след тези думи едната ми ръка я хвана за гушата. Стисна я леко и допълних:
-Е? Харесва ли ти идеята ми? - целунах я грубо, като натиках езика си в гърлото й и чаках да видя дали и харесва това, което искам:
-Но преди да отидеш - изправих се и й казах:
-Надърви ме отново! - и тя видя пениса ми, които беше в полу възбудено състояние пред очите й.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Вто Юни 04, 2013 5:37 pm

Грубото поведение на Луцифер не ме учуди. Даже напротив. Точно това очаквах в отговор на моето предизвикателно поведение. Зърната ми моментално щръкнаха след най-малкия допир на ръцете му, независимо колко груб беше той. Може би пък точно това исках. Груб и необуздан секс. Точно по този начин си представях, че би трябвало да бъде сексът с Луцифер.
Нежно потръпнах, когато усетих устните му върху гърдите си. Явно не само аз умеех разни неща с език, а и той. Устата му изпращаше нови вълни на страст и възбуда в тялото ми.
Нямах търпение да изпълня всички желания на Луцифер. Бързата му груба целувка, подсказваше, че той е в ролата на господар, а аз бях длъжна да изпълнявам каквото той ми кажеше. Харесваше ми той доминира над мен. Надали щях да го позволя на някой друг, но той беше изключението,което може би винаги съм чакала. С удоволствие отново се наведох към новата си играчка,прокарвайки нежно език по нея. Мигновено усетих как тя отново се изпълва с кръв и не му трябва много , за да възвърне предишната си възбуда. След няколко нежни увивания на езичето ми около члена му, се изправих и потърсих подходящото място, което той желаеше. Не ми се наложи да се оглеждам дълго. Пред погледа ми се изпречи един от фризерите за сладолед и без да губя много време се запътих натам. Бързо и пъргаво се покатерих отгоре и разтворих широко краката си. Ръката ми отново се плъзна по гърдите ми проправяйки си път към притръпналите ми от възбуда слабини. Леко прокарах пръсчета между срамните си устни притръпвайки от удоволствие. Започнах да масажирам клитора си бавно и нежно като постепенно забързвах темпото. Очите ми потърсиха Луцифер, наблюдаващи го с перверзен поглед как се приближава.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Jack Rourke Вто Юни 04, 2013 7:27 pm

Усмивката на лицето ми, възбудата излъчвана на топлинни вълни от тялото ми и тялото ми излъчващо удоволствие. Всичко беше прекрасно. Доближавах се до нея с бавни крачки и когато застанах пред нея, на милиметри тя усети главичката на пениса ми да се отърква в рамните й устни, където тя се докосваше, но не това беше целта ми. Аз се наведох напред и тя усети как тялото ми се сля с нейното. Гърдите ми се долепиха до нейните, устните ми се сляха с тези на госпожица Даркблуум, а ръката ми.. ръката ми потърси нещо. След секунда тя видя как тялото ми се отдръпна и в ръката ми имаше сладоледи. От онези на клечка, които приличаха на молив. Дълги и.. студени. Усмихнах се доволно и извадих един от опаковката ми у докато тя се галеше за мен усети как зърната й биват докосвани от сладоледа. Погледнах я в очите и видях удоволствието й. Плъзнах шарения сладък продукт нагоре оставяйки студена следа и го поставих пред устните й. Погалих ги. Просто преминах по тях с върха му и видях как тя ме предизвика, като го облиза с езиче, но това не беше всичко. Докато беше разсеяна то този сладолед аз използвах момента и рязко натиках един между краката й. Не.. не го натиках в тялото й, а под него. Мястото между бузките на дупето й и точно под срамните й устни. Все едно беше седнала на него и се намираше точно по средата й. Оставих го там. Усмивката ми беше доволна. Доближих се и ръката й, която докосваше слабините й усети пениса ми от другата страна. Беше близо до нея, но по-важното беше че взех един от онези сладоледи с шоколад. Вече се разтапяше или по-скоро аз го разтапях. Започнах бавно да намазвам тялото си от вратът надолу, като оставях сладка кафеникава следа и й казах:
-Надявам се да знаеш какво е това! - накрая разпилях шоколада по пениса си и захвърлих клечката. Погледнах я и й казах:
-След това.. искам да оближеш всичкия сладолед от тялото ми! - и се усмихнах. Застанал пред нея с едната ръка, с която до сега бях изцапвал себе си и с другата, с която тя усещаше как докосвам тялото й със студения продукт, а в момента върха на "молива" се намираше в пъпчето й.
Jack Rourke
Jack Rourke

Брой мнения : 29
Join date : 31.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Rosalie Darkbloom Съб Юни 08, 2013 4:19 pm

Студената следа, която оставяше сладоледа по тялото ми, ме накара да потръпна от удоволствие. Самата мисъл, че той ме гледаше, докато аз сама се докосвах, ми действаше още по-възбуждащо. Не бях правила до сега това и не можех да си представя, че може да има такъв ефект за мен. Усещах неговата близост и макар да тръпнех да го усетя вътре в мен продължавах покорно да върша всичко, което ме караше. За момент престанах да масажирам клитора си, но само за да вкарам едно си пръстче вътре в мен. Започнах да го движа бясно навътре навън, наслаждавайки се на действията си и на усещанията, които сладоледът и Луцифер ме караха да изпитвам. Неочаквано усетих нещо студено между бузките на дупето ми и след няколко секунди осъзнах, че това е сладолед. Усещането беше непознато за мен, но не и неприятно. Даже напротив- караше ме да изпитвам по-голямо удоволствие от действията ми. Тогава той извади един от шоколадовите сладоледи и започна да се маже с него. Аз го наблюдавах, а ръката ми продължаваше да прави вече познатите движения, докарвайки ме до пълен екстаз. Знаех, че не ми оставя дълго за да свърша, но последва поредната заповед на лукавия, която реших да изпълня веднага. Скочих пъргаво от фризера и леко се доближих до него. Езичето ми, бързо като змия, се спусна да преследва кафеникавата следа от шоколад, с настървение, опитвайки се да му достави максимално удоволствие. Бавно се спусках от врата към гърдите му като от време на време езичето ми се връщаше по същия път, за да обере пропуснатите следи от сладоледа. Всячески забавях достигането ми до пениса му. Исках да подразня максимално Луцифер преди отново да поема атрибута му в уста. Карах го да потреперва от топлата следа, която оставяше езика ми, напълно противоположна със студеното усещане, което сладоледа беше оставил. След няколко дълги минути най-накрая бях достигнала крайната си цел, а именно пениса му. Нежно прокарах езиче по цялата му дължина, обирайки голяма част от шоколада, а погледа ми отново потърси този на Луцифер.
Rosalie Darkbloom
Rosalie Darkbloom
vampire
vampire

Брой мнения : 52
Join date : 18.05.2013

Върнете се в началото Go down

Преди няколко седмици Empty Re: Преди няколко седмици

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите