Nightmare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» След няколко дни. В офиса.
Столовата.  EmptyСря Юли 30, 2014 12:09 am by Вишъс

» Понеделник. В офиса!
Столовата.  EmptyПон Ное 04, 2013 7:47 pm by Вишъс

» Преди няколко седмици
Столовата.  EmptyПет Авг 30, 2013 6:38 am by Jack Rourke

» Ето го и спамът!
Столовата.  EmptyСъб Авг 10, 2013 2:20 pm by Alisia

» Тайното местенце на Тони
Столовата.  EmptyЧет Юли 18, 2013 9:53 pm by Dealer

» Стаята на Сторм.
Столовата.  EmptyНед Юни 16, 2013 3:17 am by Rachel ❤

» "impossible" love
Столовата.  EmptyПон Юни 10, 2013 9:48 pm by Dealer

» Demon's don't love.
Столовата.  EmptyПон Юни 10, 2013 9:32 pm by Rachel ❤

» Кухнята...
Столовата.  EmptyПон Юни 10, 2013 9:25 pm by Rachel ❤


Столовата.

2 posters

Go down

Столовата.  Empty Столовата.

Писане by Dealer Вто Май 21, 2013 11:39 pm

Столовата.  901085-empty-school-canteen-with-lots-of-chairs-and-tables
Dealer
Dealer
Global moderator
Global moderator

Брой мнения : 214
Join date : 14.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Rachel ❤ Сря Май 29, 2013 9:51 pm

Реичъл още мислеше за случилото се и въобще не се трогна от великото наказание, на което демона реши да я подложи. Да, предположи, че нямаше да е никак приятно, но така или иначе вече бе унила и прекалено тъжна, за да се мръщи допълнително. Затова и щом Алекса се върна в стаята, малката започна да се преоблича, без да се притеснява от нея, като се опитваше да я слуша, но мислите й бяха някъде другаде. Чувстваше се ужасно наранена и донякъде дори обидена на Сторм, въпреки че той не се интересуваше особено от това. И все пак, тя бе така нежна отвътре, колкото бе и отвън. Наистина беше успял да я засегне.
Най-накрая се облече, като отново върна сутиена на братовчедка си и със насилена усмивка й обясни, че няма смисъл да й носи нейните, тъй като не само крачетата й бяха по-малки. Не беше плоска, но определено нямаше това, което изпълваше сутиена на лошото момиче. И може би не й трябваше … така и така щеше да си умре девствена. Този път нямаше нужда от него, за да започне отново да гледа така зле на нещата. Не отричаше, че утехата му й бе дошла повече от приятна, но едва ли щеше да я получи отново. А и вече не бе много сигурна какво искаше да получи от него … може би спокойствие.
Двете русокоски тръгнаха по коридорите, като след доста въртене стигнаха до столовата, която се пълнеше с ученици. И разбира се, всички разговори секнаха в момента, в който двете ангелчета прекрачиха прага. Започна да се шепне, като погледите бяха впити в Рейч, която пък ги оглеждаше внимателно, докато Алекса не я сръчка. Тъжното изражение отново замети любопитното и нефилимчето побърза да погледне пода, връщайки се към тъжните и измъчени мисли, които не й даваха никакво спокойствие.
Rachel ❤
Rachel ❤
students nephilim
students nephilim

Брой мнения : 94
Join date : 15.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Dealer Сря Май 29, 2013 10:13 pm

Александрия цялата беше на тръни, а на Рейчъл явно дори не й пукаше какво щеше да стане с нея. Господи какво направи, че заслужи всичко това. Не можеше ли просто да завърши нормално и да отиде при баща си отървайки се от всички тези антихристи.
Влизайки в столовата всички веднага усетиха непознатато и погледнаха насам, а един нефилим винаги се познава далеч. Всичко почнаха да шепнат и Али погледна Рейчъл, която най-спокойно си ги оглеждаше и трябваше да я сръчка. Сега само шепнеха, но трябваше да види какво ще стане след 5 минути. Почваха да те изпиват с поглед и буквално можеше да усетиш как пробиват дупки в теб, а някой дори можеха да се покажат, като голямата работа и тогава беше страшно.
Алекса поведе Рейчъл към опашката и я остави пред себе си, но тя взе таблата и я напълни. Взе някаква плодова салата и две порции от някаква риба и две ябълки. Взе вилици и ножчета и поведе Рейчъл към масата на която принципно седеше. Една отдалечена в ъгъла от където се виждаше всичко. Остави таблата на масата и настани до Рейчъл, така че да я закрива.
Започна да се храни, но просто не можеше да се наслади на храната както трябва. Непрекъснато хвърляше погледи към антихристите, който бяха доста развълнувани и првъзбудени.
- Какво стана, че Сторм ни насади така? – попита Али и погледна Рейчъл, която просто гледаше храната. – И сега искам да ми кажеш какво наистина стана, защото ако стане нещо после, когато си промивам раните искам да знам, защо Сторм е взел това тъпо решени.
Dealer
Dealer
Global moderator
Global moderator

Брой мнения : 214
Join date : 14.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Rachel ❤ Сря Май 29, 2013 10:58 pm

За неин огромен късмет, минаха набързо през храната и се отдалечиха доста от учениците, но не достатъчно, че да спрат да ги зяпат. Въпреки всичко, Рейч продължаваше да гледа отчаяно, сякаш още беше сама в стаята на Сторм и дори не обръщаше внимание на другите. Единствено Алекса успя да я извади от транса, в който беше изпаднала и то с някакво закъснение. Малката я погледна объркано, като се опита да се сети какво точно й беше казала, а след това да го асимилира, но мислите й бяха прекалено далеч. Въпреки, че му бе обидена, вече започваше да се чуди, дали тя наистина не беше виновна.
- Говорих прекалено много – каза най-накрая, като погледна братовчедка си в очите и й се усмихна така тъжно, сякаш всеки момент щеше да се разплаче – Държеше се добре с мен и тогава някой почука на вратата, а когато той се върна отново в стаята, беше ядосан и ми се скара. Казах му, че нямам дрехи, а след това да не си го изкарва на мен, понеже не съм му виновна. С целия си акъл го хванах за ръката и му казах, че може да … - добре де, това щеше да я е срам да й го сподели, понеже нямаше как да не я помисли за идиотка – Стана ми мъчно за него и му казах, че бих могла да го изслушам, а той просто откачи.
Знаеше, че тя няма да я разбере, нито който и да е било друг, запознал се с демона. Но Рейчъл беше такава. бе създадена, за да помага, затова и притежаваше такива дарби или поне така й беше казвал Тони всеки път, когато някой й се присмееше, че е слаба и беззащитна. Това бе единственото, което я крепеше, така че никой не може да я вини, че се бе опитала да помогне, без значение на кое същество. Не можеше да гледа как някой се мъчи, тъй като й ставаше ужасно неприятно, но май Сторм отдавна бе спрял да се измъчва, когато се ядоса.
Rachel ❤
Rachel ❤
students nephilim
students nephilim

Брой мнения : 94
Join date : 15.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Dealer Сря Май 29, 2013 11:23 pm

Александрия наистина беше потресена от чутото. Опитала се е да помогне? На Сторм? И той се е държал мило? Та това си беше някаква шега. Едва ли се е държал мило, защото прост е искал на нея да й е по-приятно беше намислил нещо, а горката Рейчъл щеше да го отнесе много лошо. Та тя се е опитала да помогне на демон? И то точно на този демон! Тя наистина беше ангел.
Тъкмо искаше да каже нещо, когато на тяхната маса се настани един от нейните съученици и то от най-омразните. Е по-точно той я мразеше, на Али не й пукаше. Беше я издебнал, когато е слушаше Рейчъл и е дошъл насам.
- Е – обърна се той към направо към Рейчъл. – Ти ли си новата курва на Сторм? – уау доста директен. Дори Алекса не го очакваше това. – Преди беше Алекса. Сега ти. Май обича нефилими – каза антихриста със злобна усмивка на уста и метна един поглед на Али. Тя знаеше защо го прави. Защото само тя от цялото училище не му пускаше.
- Разкарай се Борис – каза тя Алекса докато го гледаше, а в дясната си ръка стискаше ножът.
- Че какво правя? Та ние просто си говорим. Нали нефилимче – той посегна да докосне Рейчъл и току вече чашата преля. Рен хвана ръката му преди да докосне ангелчето, защото просто не можеше да позволи така измет дори да я докосне. Притисна силно ръката му в масата и тя се превърна в шушулка и момчето веднага изсъска една псувня на демонски.
- Няма да го кажа трети път Борис. Махай се – каза заплашително тя. Не й трябваше особено много за да го сплаши.
- Не си ми никаква, че да ми казваш какво да правя – излая антихристът докато държеше заледената си ръка.
- И двамата скоро завършваме. А когато това стане, аз отивам направо при баща ми. И едва ли ще мине много време преди да почнеш да отговаряш пред мен – каза тя сигурно и надменно, както всички я знаеха. Дъщерята на шефа.
- Ти...
- За Бога Борис, кой мислиш, че той ще вземе за дясна ръка. Собствената си дъщеря или някаква измет – изплю тя последната дума докато го гледаше. Момчето задържа за малко погледът си към върху нея, но стана бързо и тръгна към болничното заедно с антуражът си за да му оправят ръката.
Dealer
Dealer
Global moderator
Global moderator

Брой мнения : 214
Join date : 14.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Rachel ❤ Чет Май 30, 2013 12:03 am

Рейч не обръщаше внимание на другите, но очевидно те имаха желание да й обърнат на нея, както и това … същество, което седеше на тяхната маса. Всичко това й напомни за „Хари Потър”, а този глезльо беше до сущ като всеизвестния Драко Малфой. Гледаше да не остане назад, винаги да се прави на оборотен, а идиотите зад него само му гледаха сеира. Работата беше там, че на тях на им стискаше и най-вероятно затова той се правеше на палячо, като си мислеше, че шапката със звънчетата на главата му е корона. Добре, че „избраната” беше там, за да му опресни паметта.
- Ужас … как издържаш? – попита силно възмутена Рейчъл, като започна да съжалява и нея, въпреки че собственото й положение беше много по-трагично – И при нас имаме подобни индивиди, но … – това май щеше да прозвучи гадно – но не съм сама.
Не беше приятно да й намеква, че няма никакви приятели, но просто беше наистина изненадана от това. Предполагаше, че има поне едно нормално демонично детенце, като имаше надути нефилими, които не си знаеха расата. Е … поне сега имаше нея. Не беше голяма утеха, но поне беше нещо и се надяваше и на Алекса да й изглежда така. Затова и й вкара една чаровна усмивка, тип „Аз съм твоя пич”, като най-накрая се пооправи и бучна едно плодче от чинията й. Май беше обща чиния, защото само от това имаше една порция или поне се надяваше, тъй като очевидно Сторм не делеше храната си. Нищо чудно да я нахока и набие с вилицата през ръцете.
Rachel ❤
Rachel ❤
students nephilim
students nephilim

Брой мнения : 94
Join date : 15.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Dealer Чет Май 30, 2013 12:18 am

Алекса нямаше нужда да й напомнят, че тук си беше съвсем сама. Е сега имаше Рейчъл, но с нея можеше единствено да си говори. Едва ли тя можеше да се справи и с дете по време на спаринг. На Али дори не й си вярваше, че тя въобще ще иска да удари някога пък камоли спаринг да играе. Е имаше някой нормален с който да говори нали? Трябваше поне малкото неща да цени и затова й се усмина и си отразя нова хапка от рибата.
- Тук съм от 5-годишна - каза Али без да я поглежда, защото не искаше да види физиономията по която можеше да прочете мислите й за това какъв родител би пратил детето си тук. - Научих се да се оправям. А на тези от време на време някой трябва да им покаже къде им е мястото - каза Алекса и кимна към антихристите, който още шушукаха. Ама то и така си беше. Алекса почти всяка седмица ступваше един двама, ако й се изрепчиха прекалено много.
Алекса се свърши с рибата си и взе една ябълка и отхапа солидно парче.
- Нахрани се и нека тръгваме - каза нефилимката и докато наблюдаваше ученивците.
Dealer
Dealer
Global moderator
Global moderator

Брой мнения : 214
Join date : 14.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Rachel ❤ Чет Май 30, 2013 6:19 pm

Рейч забеляза, че братовчедка й беше под напрежение и очевидно не й се седеше още дълго тук, защото не се знаеше кой какво щеше да се осмели. И малката се чувстваше така, но само до някъде, защото ако трябваше да е честна, нямаше желание да се връща при демона. Не знаеше дали щеше да се прибере скоро, но нямаше и желание да разбира. Направо предпочиташе да я сложат да спи вързана на двора като куче, където всеки можеше да я види и докосне, но не и при него. На моменти й се искаше да го удуши, друг път да го целуне, понякога да му помогне … защо я объркваше толкова много?
- Аз пък съм в лагера от бебе – каза най-накрая Рейч, като придърпа плодовата салата и започна да си хапва смело от нея – Баща ми се притесняваше, че твоят ще ме намери и … сещаш се. Затова и съм в лагера откакто се помня. Имам доста снимки на майка ми, но всъщност нямам спомен да съм я виждала.
Не знаеше дали това щеше да помогне, но искаше да й покаже, че я разбира и тя също е изстрадала един вид. Е … не беше живяла 14 години с подобни същества, но и нямаше никакво желание. Бяха минали само три дена и вече не можеше да си намери мястото в този ужасен лагер. Какво ли не би дала, за да се върне при другите. Веднага се сети за онази израз „Готов да продаде душата си на дявола”, но щеше да е прекалено иронично, за да го каже. Затова и си замълча, като започна да се храни все по-бързо, осъзнавайки колко гладна беше всъщност. Най-вероятно щеше да изяде и обяда, който Сторм беше поръчал, когато се приберат в стаята.
Rachel ❤
Rachel ❤
students nephilim
students nephilim

Брой мнения : 94
Join date : 15.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Dealer Чет Май 30, 2013 9:49 pm

Алекса слушаше братовчедка си само от време на време, защото наблюдаваше демонските деца, който повече ги гледаха от колко ядяха, което беше жалко рибата беше много хубава. Алекса чу нещо за отресване от бебе в лагера, снимки за майка й, нещо за бащите и така нататък.
Али реши, че не е нужно даразказва за себе с Просто защото е искаш. Имаше човек, с който й се говореше, но просто не искаше още да го вижда... Дори не му беше писала, въпреки че беше получила колието, което много хареса, но дори не го беше извадила от кутийката. То просто си стоеше там и чакаше.
Али погледна към Рейчъл, която беше почти превършила със салатата, но явно беше много гладна.
- Рибата е много хубава. Опитай я – настоя Алекса, защото виждаше, че друго освен плодове и зеленчуци. – Не няма чак толкова калориите – каза тя и отхапа от ябълката си.
Изведнъж чинията с риба на Рейчъл се запали, а тя изпищя. Алекса веднага стана и повлече Рейчъл със себе си и тръгна към изхода. Но по средата пред нея застанаха три момчета и като се обърна видя три момичте зад себе си. Все нейни съученици, който тя мразеше, а и те нея.
- Хора трябва да мина – обърна се тя към момчетата със все още нормабно изражение.
- Минавай - каза едно от момчетата – но остави нефилимката.
- Няма да стане - каза твърдо Александрия. Готова да нападне, за това и разкрачи леко крака заела бойна поза.
- Нека стане по-лесния начин – Рен каза едно момче със една ужасно мазна усмивка.
- Щом така искате – чу се твърд и познат глас и всички погледнаха към врата кдето беше застанаб Сторм закриващ цялата врата. Алекса изпозлава разсейването и измъкна Рейчъл разбутвайки момчетата и се за пъти към изхода където Сторм им даде да минат и тя изведе Рейчъл.
Dealer
Dealer
Global moderator
Global moderator

Брой мнения : 214
Join date : 14.05.2013

Върнете се в началото Go down

Столовата.  Empty Re: Столовата.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите